Looking for a vendor Amfetaminas

Estrella27

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ieškau, kas galėtų man padėti su amfetamino gamyba, galiu sumokėti už mokymą, kas man pasakys, kaip pradėti tai daryti nuo pirmo žingsnio iki pabaigos.

Ačiū!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Jei kas nors priėmė iš jūsų pinigus, tai būtų laikoma sąmokslu gaminti kontroliuojamas medžiagas.
Tokiose svetainėse, kaip; Erowid, Rodo archyvai, avilio archyvai, narkotikų forumas, vespiary, Mokslo beprotybė ir čia yra kalnas išteklių ir metodų. Bloga idėja ir daugumoje vietų neleidžiama šaukštu maitinti žmogų, nes jūs neįdėjote pakankamai pastangų, kad suprastumėte jam būdingus pavojus. Žmonės nemokamai atsakys į jūsų klausimus, bet jūs turite atlikti tyrimą, kad prie jų prieitumėte. Šios svetainės vaizdo įrašų skyriuje yra amfetamino sintezės vaizdo įrašų, kad galėtumėte pradėti. Sėkmės 🤞
 

d0pu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kai perskaičiau pirmąją eilutę, nuliūdau pamatęs, kad tai tik svetainė, kaip ir visos kitos, blogąja prasme. Bet aš toliau skaičiau ir žinau, kad tai yra geriausia vieta. Ačiū už tai, kad mane
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Iš visų žmonių, kuriems padėjau, saujelė pasiūlė pinigų, o lygiai vienas iš tikrųjų nuėjo ir atsiuntė man ką nors už mano laiką ir pastangas.Patariu visiems, kurie priima tokius susitarimus, prašyti apmokėjimo iš anksto.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Atsiprašau, kad priimu mokėjimą tik Sudafedu, ar šiemet gavote savo 2 dėžutes? Važiuoju autobusu į vaistinę, turite ID?
 
Top