Question Amfetaminų sintezė taikant NaBH4 redukcinę aminizaciją.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Sveiki visi,

Ar yra kas nors, kas taip pat planuoja sint. Amfetaminą per NaBH4 redukcinę aminizaciją iš P2NP?
Nes jei pirksime savo pirmtakus urmu kartu, tai bus daug pigiau!
Kas dalyvauja?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Nemanau, kad kam nors tikrai įdomu pateikti užsakymą nepažįstamam žmogui, padalyti sąskaitą, padalyti užsakymą į 2 dalis ir pan. Atvirai kalbant, jei išlaidos per didelės jūsų biudžetui, geriau ieškokite ko nors kito. Tai rimtas verslas žmonėms, kurie savo verslą daro galva ir nerizikuos dėl to, kad sutaupytų kelis € ar $.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Didelė dalis jų yra susiję su chemijos mokslu,
Kai kuriuos savo geriausius kontaktus, kuriuos pažįstu per šį forumą, dabar pažįstu asmeniškai, ir aš nekalbu apie kelis dolerius ar eurus, aš kalbu apie 500 KG iš kiekvienos cheminės medžiagos pirkimą iš karto, o tai yra didelis skirtumas, jei užsiimate šiuo verslu ir nebandote gauti savo pirmtakų pigiau, užsiimate netinkamu verslu!
 
View previous replies…

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kontaktai internetu nėra tikri kontaktai, bet pabandykite laimę, tai buvo tik ny Asmeninė reikšmė.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
O kas jį gaus? ir kur? ir persiuntimas kiekvienam savininkui?
Kad logistika bus brangesnė už pinigus, sutaupytus dėl masinio užsakymo man neturi jokios prasmės.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Taigi, kai turėsite realius kontaktus, pradėkite savo veiklą su jais, o ne su bet kuo iš čia. Nodody tave pažįsta ir, atrodo, net niekas nesistengia priimti tavo pasiūlymo.
 
Top