Question sieros rūgšties alternatyvos

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Prieš metus sieros rūgštį įtraukus į pavojingų medžiagų sąrašą, šiuo metu labai sunku gauti koncentruotos sieros rūgšties.

Ši rūgštis buvo naudojama amfetamino sintezės metu amfetamino bazei neutralizuoti ir paversti ją druska.
Ar yra sieros rūgšties alternatyvų amfetamino laisvosios bazės sintezei į druską? Arba ar yra koks nors kitas būdas pačiam jį susintetinti (esu pradedantysis, todėl jei per daug sudėtinga, to nedarysiu)?

Esu dėkingas už visus konstruktyvius atsakymus.

Mr.Magic
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Idk ar citrinos rūgštis ar fosforo rūgštis tiktų šiam darbui?
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Neklausčiau, jei žinočiau atsakymą^^ JEIGU jis veikia su jūsų minėtais atsakymais, ar cheminė reakcija yra tokia pati kaip sieros rūgšties. Ar yra kokių nors ypatumų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Galite pakeisti fosforo rūgštimi, bet su vandeniu yra fucky. citratas galimas*, idk, kiek jis stabilus. tartratai yra higroskopiški, tokie pat kaip mandelatai ir askorbatai, bent jau amfetaminui.
Jei esate ES, turiu sieros, patikrinkite mano sąrašus
Rūpinkitės.




*https://www.bmj.com/content/1/4457/870
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@Mr.Magic

Jei galite nusipirkti sieros rūgšties 20-50%, skirtos akumuliatoriams ir t. t., galite lengvai išvirti vandenį Sieros rūgštis Bp 337c Vanduo Bp 100c
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Nuo 2012 m. pabaigos reikia galutinio vartotojo pareiškimo perkant chemines medžiagas, tarp kurių yra sieros rūgštis, nesvarbu, kokios koncentracijos. Taigi šiuo metu nėra jokio būdo legaliai ją įsigyti
 
Top