Alternatyvos ir pakaitalai

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jei kas nors sekė mane, jau žinote mano meilę ir norą improvizuoti ir dirbti tiesiai iš parduotuvių lentynų, kiek tik įmanoma. Suprantu, kad taip viską darau daug sudėtingiau ir sunkiau, yra įvairių tokio požiūrio privalumų ir trūkumų, man labai patinka idėja nepalikti popierinio pėdsako užsisakant ką nors konkretaus ir man tai teikia didelį pasitenkinimą, nes dirbu su viskuo, ką turiu asmeniškai.

Kadangi esu chemijos naujokas, daug ko tiesiog nežinau. Nežinau, kaip išsiaiškinti tai, ko nežinau. Kaip išsiaiškinti savo problemų sprendimus. Esu įsitikinęs, kad esu praleidęs pro ausis daug informacijos, kurios man kada nors prireiks, bet nežinau, kad man reikės žinoti tam tikrą informaciją, kol problema iš karto neiškils. Pavyzdžiui, jei matau receptą arba tekstą, kaip pagaminti vaistą, paprastai darau prielaidą, kad vienintelis būdas pagaminti tą vaistą yra naudojant recepte nurodytas chemines medžiagas. Supratau, kad yra specifinių cheminių medžiagų, kurios reikalingos tam tikrai sintezei ir pan. Tačiau į receptą įtraukti tam tikri metodai, kurie naudojami daugelyje skirtingų receptų, kuriuos galima atlikti daugiau nei vienu būdu. Pavyzdžiui, atlikti rūgščių ir bazių ekstrakciją arba laisvąją bazę paversti druska.

Taigi, žinome apie gyvsidabrio ir rūgšties reakciją, skirtą aliuminio amalgui sukurti - šis metodas naudojamas daugelyje receptų. Vieninteliai receptai, kuriuos mačiau, kuriuose minimas arba naudojamas šis metodas, reikalavo gyvsidabrio(II) nitrato arba elementaraus gyvsidabrio ir azoto rūgšties ir pan. Iki šiol nežinojau, kad aliuminio amalgumą galima sukurti naudojant gyvsidabrio(II) chloridą arba reaguojant gyvsidabriui ir chlorui. Kaip visi žinome, priklausomai nuo gyvenamosios vietos, bus galima įsigyti įvairių cheminių medžiagų ir produktų arba ne. Kiek žinau, JAV azoto rūgšties parduotuvėje lengvai įsigyti neįmanoma. Kita vertus, chloro yra. Man tai labai naudingos žinios. Kai kuriuose receptuose bus nurodytas alternatyvus būdas norimam rezultatui gauti, kituose - ne, todėl aš imu tikėti ir užsisklendžiu savo mąstyme, kad vienintelis būdas ką nors padaryti yra naudoti tai, kas nurodyta recepte. Kitas šiuo metu man aktualus pavyzdys - amonio nitratas, kurio reikia virti "shake and bake". Vietoj to galima naudoti tinkamą amonio sulfato dalį, kad susidarytų amoniakas ličiui ištirpinti.

Suprantu, kad tam tikri dalykai bus būtini ir specifiniai, kaip jau minėjau, pavyzdžiui, tikriausiai neįmanoma apeiti tam tikrų pirmtakų, P2p, P2np, MDP2p poreikio, kad būtų gautas atitinkamas aminas. Dėl to, ką sakiau pirmiau, apie gyvsidabrio (II) chlorido naudojimą vietoj gyvsidabrio (II) nitrato, esu tikras, kad daug kam bus įdomu sužinoti ir geriau suprasti, ką dar būtų galima naudoti ir kaip tai veikia, kodėl to reikia ir pan. Kokias chemines medžiagas iš kokių produktų galima išgauti ir išgryninti, o paskui reaguoti su kitomis be recepto parduodamomis cheminėmis medžiagomis, kad gautume tai, kas gali būti naudinga tam, ką bandome padaryti. Jei kas nors ką nors žinote ar turite idėjų, pasidalykite jomis. Ačiū ir sėkmės!
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Jei gyvenate JAV, kaip sakote, turėtumėte lengvai gauti sieros rūgšties. Galite lengvai gauti natrio nitrato. Taigi galite lengvai gauti dūminės azoto rūgšties, pridėję rūgšties į druską ir nustatę paprastą distiliavimą (aparatas turėtų būti sandariai sumontuotas naudojant tepalą, kad kuo mažiau išbėgtų dūmų), tačiau neuždarykite vakuumo nuėmimo angos!
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Turiu jums daugiau naujienų: bet kokią amonio druską galite naudoti purtyti ir kepti
 
Top