Question Apie "Crystal Meth Reaction

DanteFox

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi,

Bandau gaminti metamfetaminą Shake'n Bake metodu. Bandžiau tai daryti porą kartų. Tačiau visada kyla problemų, susijusių su reakcija. Reakcija niekada neįvyksta. Nežinau, kodėl?

Mano metodas yra maždaug toks. Įpilkite amonio nitrato (vieną puodelį) ir pseudoefedrino tablečių (3-4 dėžutes), tada užpilkite benzenu arba etanoliu.

Deja, savo mieste neturiu nė vieno iš šių dalykų; Colemano degalų arba užvedimo skysčio.

Po to pridedu vieną ličio juostelę. Ir šarmo (1/4 puodelio). Tačiau aš žinau, kad reakcija prasideda iš karto. Bet mano atveju taip nėra. Nieko nevyksta, todėl man reikia žinoti, kur yra problema! Nuo pirmojo karto, kai atlikau reakciją. Ji pavyko!! Tą kartą naudojau kerozoną.

Miltelius išrūkau tiesiog įdėjęs puodą į šaldiklį, nenaudodamas HCL dujų. Išfiltravus liko tik skystis.

Taigi, apibendrinant, Mano klausimas, kaip reakcija įvyks vėl naudojant tik mano ribotas prastas priemones lol.
 

Multivitamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Kai metamfetaminas butelyje yra NaOH pagrindu, jis nori pereiti į angliavandenilių tirpiklį, bet nenori pereiti į etanolį.Niekada nenaudojau benzeno, todėl nežinau apie jį, bet turėkite omenyje, kad net ir nedidelis kiekis vandens reakcijos butelyje gali sustabdyti reakciją.Visada įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas tirpiklis yra kuo sausesnis, tiek amoniako dujos, tiek butelyje esantis NaOH yra baziniai, kai butelyje padidėja slėgis, efedrinas hcl virsta efedrino laisvąja baze, todėl reakcija gali vykti.

Turėkite omenyje, kad, naudodamiesi techninės įrangos parduotuvės tirpikliais ir rūgštimis, galite gauti prastos kokybės produktą.Shake and bake - tai metodas, kuris gali būti užterštas.Jei turite gerą efedrino šaltinį, pabandykite vietoj to atlikti klasikinę beržo reakciją kondensuojant bet kokį bevandenį amoniaką.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Jūsų minimas metodas yra siaubingas ir vargu ar pasiteisins. Ar turite nuorodą į tikrąjį metodą? Jei tų tablečių neekstrahuosite, visas jose esantis krakmolas viską sugadins. Esu skaitęs 100 metodų variantų ir nė vienas iš jų nebuvo toks slaptas. Ketinu užsirašyti, kaip nuodyti savo draugus nesureagavusiais Sudafedu ir ličiu 😅. Pamačiau, kad ši tema sena, bet aš jau atsakiau, todėl turėjau su ja susipažinti. Mano 😞
 
Top