Looking for a vendor A pradžia... Bet vis dar reikia pagalbos

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Taigi nusipirkau visą distiliavimo rinkinį ir dabar turiu visą pagrindinę įrangą, reikalingą eksperimentams pradėti, bet vis dar nesuprantu, nuo ko pradėti. Ar turėčiau pabandyti P2NP---->P2P------>Meth?

O gal pirmiausia turėčiau pabandyti susintetinti ką nors panašaus į mefedroną?

Ar kas nors galėtų man pasiūlyti kietą pirmtaką, kurį galėčiau pasigaminti ir kuris padėtų man eiti tinkama linkme, arba ar kas nors turi gerą metodą, kaip pasigaminti nitroetaną.

Aš pasitikiu savimi, kad galėčiau sekti gerai parašytas instrukcijas ir vaizdo vadovus, jei kas nors gali padėti broliui!????? Labai reikia, kad galėčiau pagilinti savo chemijos patirtį.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Kas nors?

Labai noriu išmokti padaryti ką nors naudingo, kas nebūtų pernelyg sudėtinga arba ką nors, iš ko galėčiau gauti tam tikrą pelną.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki. Atsiprašau už ilgą atsakymą. Rekomenduoju jums pradėti nuo 4-MMC, nes tai gana lengva sintezė ir gera išeiga, pigi gamyba. Kokių pirmtakų turite? Galite atsidaryti Sąrašą ir ieškoti, ko jums reikia.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Ačiū už atsakymą G.
Mane tikrai domina 4-mmc gamyba, tačiau noriu pats pasigaminti 4-metilpropiofenoną, o ne pirkti jį internetu.

Taip pat turiu klausimą dėl šio pirmtako, ar 2-iodo-4-metilpropiofenonas iš esmės yra tas pats kaip 2-bromo-4-metilpropiofenonas ir ar bet kurį iš jų galima naudoti 4-mmc gauti?

Artimiausiu metu vadovausiuosi čia pateiktu 2-jodo-metilpropiofenono gidu ir pranešiu, kaip man sekasi.

Ačiū, kolega
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Taip, tik skiriasi halogenas, reakcija ta pati (mechanizmas). Teoriškai jodas šiai reakcijai turėtų būti geresnis.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pigiau nusipirkti nei pasigaminti. Jei gaminate pigiau nei parduodate, jums reikia specialios pramoninės įrangos.
Taip, tačiau jodoketonas yra nestabilesnis laikymo metu, iš to paties kiekio jodoketono gaunama mažesnė išeiga nei iš bromoketono (molinis skaičiavimas). Ir kaina yra didesnė.
Ten viskas paprasta, svarbiausia reakcijos pabaigoje gerai atskirti vario miltelius.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jei esate JAV, šiuo metu turiu CAS#96-48-0 rinką, kurios apimtis yra apie 2200 litrų per mėnesį, o laukiančiųjų sąrašas - 5 tūkst. litrų. Jei galėtumėte tai pagaminti mums JAV, labai greitai taptumėte labai turtingu žmogumi.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
4mmc labai lengva pagaminti nereikia jokios specialios įrangos 2-iodo-4-metilpropiofenonas Galima gaminti mikrobangų krosnelėje ir 4mmc vyno buteliuose, o tai yra tikra pertrauka blogai
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Manau, kad kalbame apie 2 skirtingus dalykus. Aš kalbu apie GBL.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ar atsitiktinai žinote, kaip jį pagaminti, kokios kokybės jis gaminamas, ar esate JAV kan. Šiuo metu galiu gauti viską, ko noriu, išskyrus šį.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Nusiunčiau jums sintezę, jei ji atliekama tinkamai, gaunamas glotnus produktas, neturintis jokio cheminio kvapo. Tik sūrus.
 
Top