Question Keletas klausimų, susijusių su kokainu ir jo kirčiavimu

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Ei, vaikinai,
tai mano pirmas pranešimas ir tikiuosi, kad nepavyko nepastebėti, jog į šiuos klausimus jau buvo atsakyta kur nors kitur. Iš anksto dėkoju už bet kokią pagalbą ir apskritai už šią lentą, man tikrai malonu peržiūrėti visą šį kokybišką turinį čia, lentoje!

Dabar prie mano klausimo / problemos. Laimei, kaip man ir mano draugams, mums pavyko pamatyti ir vartoti kokainą Kolumbijoje, tikrai gerą kokainą iš patikimo šaltinio. Aš esu labiau atsitiktinis kokaino vartotojas ir vartoju tik labai gerą kokainą, atitinkantį Europos standartus. Prieš apsilankant Kolumbijoje vadinamoji "žuvies skalė" buvo mano mėgstamiausia, atrodė sultinga ir kiekvienas mano atliktas testas (greitieji testai, taip pat energetinė kontrolė) rodė, kad ji yra labai gryna (esu siuntęs energetinės kontrolės mėginius, kuriuose buvo 85-95 proc. kokaino, o jokių pjūvių nerasta - bent jau aktyvių ar žinomų pjūvių). Aš buvau labai patenkintas, taip pat mano klientai ir visi kiti dėl kokybės.

Tačiau Kolumbijoje taip pat matėme šio žuvies žvynų kokaino, tačiau mano dėmesį patraukė labiau matinis kokainas, kuris nebuvo labai panašus į žuvies žvynus. Jo poveikis buvo kur kas švaresnis. Turime draugą kolumbietį, kuris nelabai užsiima verslu, bet taip pat sako, kad yra skirtumas, kuris labiausiai veikia europietišką kokainą (arba apskritai kiekvieną eksportuojamą kokainą). Tikrai nenorėjau tuo tikėti, nors žinojau, kad kažkas yra.

Prieš kelias dienas ieškojau su tuo susijusios informacijos ir radau pardavėją Jungtinėje Karalystėje, kuris parduoda būtent tą medžiagą, kuri, atrodo, yra supjaustyta. Jis tai vadina "imitatais", jie turėtų gaminti kokainą, panašų į žuvies žvynus, kurių visi nori turėti, ir taip pat turi tokį patį poveikį + gali padidinti aukštą. Be to, jie reklamuoja jį kaip neaptinkamą energijos kontrole, o taip pat po plovimo vis tiek turėtų likti 80-90% viso produkto, jei supjaustytas 1:1. Jie taip pat siūlo kažką, kas vadinama supermix. Ir daug kitų pjūvių, skirtų manipuliuoti kokaino optika, kad būtų labiau Europoje mėgstamas stilius.

Davėme baseriams šiek tiek mūsų nesupjaustyto produkto, jie buvo šokiruoti ir pasakė, kad jau seniai neturėjo tokio švaraus narkotiko. Taigi, mano klausimai yra tokie:

Ar kas nors turi supratimą, ką tiksliai jie naudoja, kad jį supjaustytų?
Kaip jie pasiekia žuvies žvynų išvaizdą?
Kaip kokaino plovimas neleidžia išplauti, kad iš jo išpjautų?
Kodėl energijos kontrolė negali jo aptikti?

O gal aš tiesiog esu idiotas? Tikiuosi, kad ne, bet gal jūs, vaikinai, galite man pasakyti haha

Malonūs linkėjimai, burtininkas
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Sveiki
Spėju, kokią medžiagą jie naudoja, bet nenoriu čia rašyti, kad reklamuočiau šį metodą. Nėra neorganinių medžiagų, kurios turėtų stimuliuojamąjį poveikį ir kurių nebūtų galima aptikti šiuolaikine analitine įranga, pavyzdžiui, GC-MS. Tikriausiai šis pardavėjas meluoja.
spaudžiant kokaino hidrochlorido miltelius
medžiaga, pasižyminti tomis pačiomis cheminėmis savybėmis.
Kas yra energijos kontrolė?
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Ačiū už visą jūsų indėlį, tikrai vertinu!

Aš taip pat turiu idėją, norėčiau ją DM jums. Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę!


Aš taip pat apie tai pagalvojau.


Ar užtenka tik daryti spaudimą? Esu matęs blogai prispausto kokaino, kuris buvo kietas, bet neturėjo tos šiferio / žuvų žvynų tekstūros.


Tai viena populiariausių paslaugų europoje narkotikams patikrinti. Daugiau informacijos rasite čia -> https://energycontrol-international.org/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Aš juos žinau =) Ši laboratorija paskelbta rekomenduojamų laboratorijų sąraše (skyrelyje Analitycal Chem).
Taip, jei ši koka yra pakankamai gryna arba perkristalizuota gamyboje
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Esu matęs daug gryno 95%+ kokaino be žuvies žvynų išvaizdos, manau, tai priklauso nuo formavimo proceso. Kai kristalizuojasi kokaino druska, didesnis aušinimo laikas, manau, suteikia tokią išvaizdą. Tai tik mano pasiūlymas.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Aušinimo laikas turėtų būti po paspaudimo? Formoje su tirpikliu prieš džiovinimo procesą?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Sveiki, ką turite omenyje? Atsiprašau, iki galo nesuprantu, ko norite paklausti.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Turiu omenyje perkristalizuoti jį, kad būtų žuvies žvynų išvaizdos. Jei ketinu persikristalizuoti, tai turėtų būti aušinimo laikas po?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Jums nereikia jo kaitalioti.
 

Waterman9723

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ei, ar galite man parašyti žinutę į DM, kaip pjaustant išlaikyti žuvies žvynų išvaizdą?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
BB forumo politika prieštarauja bet kokiems kirčiavimams. Ekspertai tokių patarimų neteikia. Parduoda gryną produktą.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Tai įdomi mintis ir konkurencinga teorijai, kurią laikiau teisinga, tačiau jūsų teorijos privalumas slypi patikimoje fizikoje. Panašiai kaip tada, kai žmogus atkaitina plieną, leidžiant jam lėtai atvėsti, būtų suteikta laiko molekulėms normalizuotis ir pašalinti trūkumus, pavyzdžiui, trūkstamas molekules gardelės struktūroje. Akivaizdu, kad tolygesnė kristalinė struktūra būtų blizgesnė. Jau kurį laiką apie tai galvojau. Perskaitęs apie mikrobangų spinduliuotės sukeltą reakciją ir dipolinį svyravimą bei išlyginimą... Jei tik sekundei numuščiau kokainą, išlygindamas visų molekulių dipolinę orientaciją, ar dėl to jis neatrodytų neįtikėtinai kristalinis ir blizgus?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Skamba kaip mokslinė fantastika (apie kokainą) =)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Supratau jūsų idėją, bet esu beveik tikras, kad ji neveiks taip, kaip norite.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Teisė. Nes mikrobangos svyruoja 900-2500 kartų per sekundę greičiu ir bandymas priversti molekules sustoti negyvai net neįsivaizduojamas, o kaipgi elektromagnetinis laukas, kuris nesvyruotų? Jei matyčiau, kad tai įmanoma, jau būčiau pabandęs. Mikrobangų krosnelės gali atlikti įspūdingas reakcijas irc5x greičiau, bet problema ta, kad reikia turėti specialią mikrobangų krosnelę. Dauguma mikrobangų krosnelių, jei nustatysite 60 % galios, vietoj to, kad 1200 W mikrobangų krosnelė skleistų 720 W, ji tiesiog cikliškai keičiasi, 100 % galios 6 sekundes, o paskui 4 sekundes išjungiama Tai visiškai neveikia gerai, galbūt galėtumėte ant magnetrono uždėti reostatą arba kintamą rezistorių / potenciometrą, bet jei ketinate visa tai daryti, galite
taip pat naudoti osciloskopą ir op ir taip galite sumažinti
dažnį iki 900 Hz ir pašalinti reostatą. Tikriausiai atidėsiu, kol išmoksiu šiek tiek įprastinės chemijos, kad
Dalykas, kurio nepaminėjau, yra konkuruojanti teorija apie kokaino blizgesį. Ji yra ta, kad vandenilis, nors ir dujos, yra metalas. Periodinėje lentelėje jis yra kartu su šarminiais metalais. Taip pat neseniai mokslininkai sukūrė elementarų vandenilio metalą, suspausdami jį deimantiniame spaustuke, ir teoriškai teigia, kad dujinių milžinų centre yra skystas ir kietas vandenilio metalas. Metalas blizga, bet jei pakeisite H+ jonus ( PH, BET NE VANDENĮ), tada C-hcl lieka disocijuotas kaip kokainas 1+, H+, OH- ir Cl-, todėl nėra metalo halogenidas ir atmosferos sąlygomis neturi metalo savybių 🧑‍🔬💩
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3

Dėkojame. Skamba netgi logiškai tokiam kaip aš, kuris nelabai domisi chemija.
 
Top