rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, mokytojai, prašome atsakyti. Kodėl morfolino hidrochloridas sudrėksta uždarytame inde? Ar yra būdas visam laikui išdžiovinti morfolino hidrochloridą?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Kadangi jis yra hidroskopinis ir sugeria vandenį Reikia jį kaitinti, kad jis išskirtų vandenį, ir kaitinti stiklainį, jei tikitės, kad jis išliks sausas (tai juokinga, nes jis yra skystas. Padėtų ir inertinės dujos
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Helio dujos yra prieinamos ir pigios. Prašau nurodyti jų kiekį ir teisingą būdą. Ačiū
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Helis yra sunkus, nes jis lengvesnis už orą. Norite ko nors sunkesnio, kad jis kristų į stiklainį argonas yra standartas, bet anglies dioksidas tiktų už $0
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Tiesiog įdėkite į orkaitę porą silicio dioksido pakuočių ir labai gerai išdžiovinkite jas (arba bet kokį desikatą) ir priklijuokite prie dangčio, ko gero, pakaktų išdžiovinti orą, darant prielaidą, kad pradėjote nuo sauso morfilono
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Noriu, kad pristatant morfolino hidrochlorido miltelius 500 g maišeliuose klientui, jie būtų sausi. Jie pirštais išbando produktą ir, palietę morfoliną ir būdami šlapi, gailisi pirkinio. Ar CO2 dujos yra geras sprendimas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Taip, man nepatinka, kai mano kokainas drėgnas arba aš perku 3,5 g, o palikus maišelį atidarytą per naktį jis gali būti 2,75 arba 3. Už vandenį sumokėjau 50 ar 75 dolerius.
Jei tai būtų mano reikalas, kelias valandas laikyčiau jį maišeliuose atidarytu viršumi šiltoje sausoje vietoje. Pavyzdžiui, sausainių skardą orkaitėje, kuo žemesnėje temperatūroje, kelioms valandoms. Kita alternatyva - sausiklio pakuotė. Jie gali kainuoti po 0,02 JAV dolerio. Pagaminti iš kavos filtro arba išsaugoto arbatos pakelio. Jame gali būti akmens druskos, Epsomo druskos molio iš jūsų kiemo, ryžių.... Galėčiau išvardyti dar bent 10 dalykų, tiesiog įdėkite juos porai valandų į orkaitę ant mažo karščio arba kur nors kitur, kur šilta, kad išgaruotų visa drėgmė, ir įdėkite į maišelius. Jei galite, nedarykite maišelių lietingomis dienomis. Patikrinkite santykinę oro drėgmę ir stenkitės dirbti, kai ji nedidelė.
 
Top