Question 4CMC sintezė

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Sveiki visi !!
Tikiuosi, kad teisingas skyrius paklausti, aš ieškojau forume visą sintezę 4CMC, onlu, ką aš radau informacijos yra "jūs darote tai taip pat, kaip 4mmc tik sukeisti vieną produktą", Aš turiu keletą klausimų apie tai bet kas gali padėti man su tuo?
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Turiu keletą klausimų ir dėl to, koks yra tokių junginių kaip 3cmc ir 4cmc pageidavimas? Visi 4mmc, kuriuos pastaruoju metu mačiau, buvo parduodami kaip šie, ir negaliu suprasti, kodėl. Tiesiog noriu suprasti, kodėl gamintojai ir platintojai perėjo prie pardavimo tik šių ir akivaizdžios tikrojo 4mmc sausros.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
nes nederlandijoje buvo legalu ispanijoje tas pats.
 
View previous replies…

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
taip, buvo. Mačiau daugiau 4 mmc, o 3 mmc buvo teisėta. Dabar nė viena medžiaga nėra legali, bet šūdžiausios yra daug labiau paplitusios.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
nes jei būtų legalu, jie pagamintų daug kg/t, o dabar yra nelegalu ir jie vis tiek pagamintų, nes jie žino visus sintezės etapus dideliu mastu, jie visą laiką turi tuos pačius klientus ir verslas vis dar vyksta paprastai
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
haha, ar NL/ES gamintojai ir (arba) perpardavinėtojai yra tokie nerūpestingi, kad net ir turėdami dideles atsargas, kad ir 4000 kg, toks mažas lašas, palyginti su tuo, kiek kainuoja gamyba ar net didmeninė prekyba, kad jie privalo jų atsikratyti - parduodami kaip 4 mmc už tą pačią kainą? Tai visiškai nesąžininga verslo praktika, dėl kurios stambūs didmenininkai, pirkdami iš šio regiono, visada rizikuoja. Puikios kainos, bet (paprastai) jiems visiškai nesvarbu, ką jie parduoda, ir jie nėra garbingi šaltiniai, kurie net neturėtų būti šioje rinkoje. Galų gale žmonės sieks pelno, o šūdas ir toliau riedės žemyn.

Aš kalbu iš internetinių sandorių nuo SR1 - aš mačiau tą pačią schemą skalavimo ir pakartoti su didelėmis operacijomis, dirba pagal daug pavadinimų, kad bus paleisti su grobiu, kai moneta yra didelis, situacija yra šiek tiek karšta, arba jo tiesiog buvo geras paleisti. Be abejo, po kelių mėnesių jie vėl pasirodys, kad viską pakartotų iš naujo. Tai, žinoma, yra didesnis klausimas, aš turiu susijęs su jūsų atsakymą apie tai, kodėl jie turi pedalus šį šiukšlių "nes jie padarė daug"

Pardavinėti produktą kaip kažką, kas tai nėra, sąmoningai, ir dėl to, kad norite išlaikyti savo pelną, kad iškrautumėte mišinio, kurį nusprendėte gaminti / pirkti didmeniniu būdu, kad apeitumėte teisėtumą, sąvartyną, yra jūsų atsakomybė kaip verslo nuostolis. Mąstymo procesas šiuo klausimu yra juokingas ir gėdingas. Parduokite jį už tai, kas jis yra, užpildykite paklausą to, ko žmonės iš tikrųjų nori su tikru 4MMC, ir kam patinka šie romano žingsniai vaikai, gali juos pirkti, kaip jie nori.

Na, tai pakankamai bitchin už šią temą, aš tikiu, kad ateis koks nors gelbėtojas, gryniausias iš mefedrono kristalų, apšviečiantis niūrią šiukšlių kupiną katinono rinką, ir mes visi džiaugsimės, šoksime nuogi gatvėse ir, žinoma, pradėsime milžinišką mefedrono orgiją.
 
Top