Question #3 vs #4 H klausimai ir pasiūlymas

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Taigi, jei norite, kad chemijos mokslas būtų naudojamas kaip chemijos mokslų šaltinis, turite būti įsitikinę, kad chemijos mokslas yra labai svarbus,
Aš užaugau ant #4 H arba ECD, kol neperėmė fent . Kai pabuvau rinkose, supratau, kad yra įvairių tipų h. Visada maniau, kad h, prie kurio buvau pripratęs, yra iš Afganistano, o tai, kaip vėliau sužinojau, buvo neteisinga. Mano klausimas paprastas: pastebėjau, kad #3 H yra nebrangi, daugiausia Europoje. Buvau nustebintas mažos kainos. Mano klausimas yra toks: ar įmanoma kaip nors paimti #3 & sintezė toliau ir padaryti #4? Tikriausiai asmeniškai nebandyčiau, nes mano mokslo ir matematikos žinios nėra pakankamos. Vis dėlto įdomu, jei kas nors turėtų žinių ir proto, ar tai būtų įmanoma? Kainų skirtumas yra beveik 120 JAV dolerių. Aš manau, kad jei tai būtų galima padaryti, tai taip ir būtų. Bet vis tiek j turi paklausti dėl smalsumo.....ar tai įmanoma?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kad galėtume atsakyti į jūsų klausimą, atskleiskite vartojamus pavadinimus (#4 H, ECD, #3)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 heroinas, #4 heroinas, ecd = rytinės pakrantės narkotikai (nuo Čikagos iki Niujorko)
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
#3 buvo laisvoji bazė, o #4 - druskos versija, tiesa? Spėju, kad laisvoji bazė gali būti parduodama pigiau todėl, kad sunku nusipirkti tiek daug HCl be įtarimų? tai tik spėjimas, logiškai laisvoji bazė turėtų būti brangesnė, jei stiprumas = kaina, nes niekas nesumažintų laisvosios bazės versijos stiprumo. Kita vertus, esu tikras, kad nemaža dalis H vartotojų mėgsta šniaukšti H, o tai tiesiog neįmanoma naudojant laisvosios bazės versiją.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
spėju, kad jis turi omenyje rudosios h iš afganistano transformavimą į baltąją h iš azijos.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Ar "China White" nėra tik gatvės pavadinimas, kuriuo vadinamas heroinas su fento priemaišomis?
 
View previous replies…

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
dar "tais / mano" laikais, s.. china white buvo baltasis heroinas iš azijos. atsiprašau už painiavą
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Aha, gerai, ačiū už paaiškinimą :D
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Dabar taip ir yra. Bet vienu metu "China White" buvo aukštos klasės heroinas iš Kinijos.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Spanarana būtent tai man ir įdomu. Imant didelius kiekius Afganistano rudosios n transformuoti į aukštos kokybės baltąją.....jei tai įmanoma, o jei ne, kodėl?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Dar vienas šiek tiek įdomus faktas.....Vienu metu vartotojai galėjo rinktis fr daugybę fentalogų, fent ir t. t. . Tada neva federalinės agentūros pagrasino rinkos moderatoriams dėl leidimo prekiauti ginklais, viskuo, kas susiję.su prekyba žmonėmis, ir fent, kuriuos jos laiko vidaus terorizmu. Taigi, China White arba sintetinis h tapo bendriniais fent arba fent/h mišinio terminais. Deja, dabar ppl.dunno, ką jie perka. Anksčiau galėdavai ieškoti rūšių n bendrųjų dozių, palyginti su kitomis. Dabar tai paslaptis. Dėl to jis tampa daug mažiau saugus. Pardavėjai, mano nuomone, kompensavo tai išleisdami silpnesnį produktą, o tam tikros rūšys tapo nebenaudojamos. Labai abejoju, kad karfą rastumėte bet kuriame turguje. Jei rastumėte, jis būtų 99 % supjaustytas. Vyriausybė bandė, bet nesuprato, kad nustatydama tam tikrus apribojimus iš tikrųjų padarė jį mažiau saugų vartotojams. Tai sakydamas džiaugiuosi, kad niekas nepardavinėja ginklų, ppl, egzotinių gyvūnų. Visada juokiuosi, kad suma sum beprotiška žmona vis dar bando samdyti žudiką internetu. Prisimenu, kad vienu metu buvo didžiulė sukčių ginklų rinka. Ji buvo visiškai netikra. Niekas nieko negavo. Bet ppl vis siuntė monetas daugiau nei 6 mėnesius. Laukia prie savo pašto dėžutės lol!
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Be to, ar žinote, ar H europoje yra geros kokybės? ar taip pat viskas supjaustyta fentu ir visu tuo šūdų
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nesu įsikūręs Europoje, bet man sakė, kad Fent dar neperėmė
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
ne, tai ne taip, kaip valstijose. daugiausia rudos spalvos europoje.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#Nr. 3 nėra JAV, išskyrus keletą internetinių pirkėjų. Be to, kilmė, manau, skiriasi. JAV girdėjau, kad dauguma jų yra iš Kolumbijos, o visur kitur - iš Afganistano. Girdėjau, kad į #3 taip pat reikia pridėti citrusinių vaisių. Didžiuosiuose JAV miestuose dėl kokių nors priežasčių daugumoje net nėra juodojo deguto.....
 
Top