Question 🙏Prašau padėti man patekti į gamybos ir sintezės sritį💊

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Sveiki, esu naujokas šiame forume ir labai džiaugiuosi, kad pagaliau radau žmonių, turinčių žinių, kurių ieškojau!

Taigi jau beveik baigiau štampuoti tablečių presą, sėkmingai gaminau dmt, ištraukiau piktžolių koncentratus, sumaišiau liesą ir t. t. Mano tikslas - suprasti ir įsitraukti į įvairių medžiagų gamybą/sintezę.

Manau, kad pradžiai po dmt gamybos geriausias galimas žingsnis būtų pradėti gaminti 4mmc, nes "lengva sintezė", kurią čia radau, mano nuomone, yra geriausias būdas pradėti gaminti medžiagą, kurios paklausa yra didelė ir kurią gamina tik keli pardavėjai.

Taigi mano klausimas yra toks: ar yra kas nors, ką turėčiau gaminti pirmiausia, prieš pradėdamas gaminti 4mmc. Ir ar yra kitų medžiagų, kurias galiu gaminti daugiau, o paskui mažiau "lengvai".

Ar yra kas nors, kas norėtų mane nukreipti tinkama linkme, kalbant apie įrangą, kurios man reikės (magnetinė maišyklė ir pan.).

Ir kur galėčiau lengvai gauti medžiagų, siunčiamų į Austriją?

Kokią įrangą turėčiau įsigyti, ypač kitai ekstrakcijai/sintezei.

Būtų puiku, jei kas nors norėtų, kad susidomėjęs naujokas, turintis šiek tiek patirties, įgytų žinių ir įgūdžių!

Sveikinimai 🙏 ir ačiū iš anksto!!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Iš pradžių vis dar ieškau, kas man tiektų nedidelės apimties chemines medžiagas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Kartais jie gali būti nupirkti. Kartais juos galima atskirti iš buitinės ar automobilinės chemijos arba dažų nuėmiklių ir pan. Kartais juos tiesiog reikia susintetinti. 4mmc atrodo lengva tik todėl, kad galima gauti 2-b-4-metilpropriofenono. Lygiai taip pat lengva pasigaminti daugelį narkotikų. Jei turėtumėte pradėti nuo propriono rūgšties ir gaminti proproinilchloridą, kad gautumėte propriofenoną, kad gautumėte para-metilproprofenoną, kad gautumėte 2-bromo-4- Me-proprofenoną, to nepavadintumėte lengvu.
Jei
norėsite pagalbos, turėsite bent jau pasirinkti, ką gaminate, ir atlikti pirminį darbą. Galite valgyti iš mano rankos, bet butelio jums neduosiu
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Jos labiau priklauso nuo to, kokią įrangą turite, gaminti bet ką lengva, jei turite gerą.
4 mmc ir panašūs junginiai iš esmės yra tik mažinimo šiek tiek virimo ir ištraukimo su nepoliniu tirpikliu, tada atliekama kristalizacija.
 
Top