Looking for a vendor Vajon bármelyik reagens szállító értékesítene szintézis készleteket?

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Szeretnék vásárolni egy kis léptékű reagenskészletet az amfetamin előállításához, de az első alkalommal történő amfetamin előállításához, amelynek csak a nagyléptékű dmt-kivonásban van tapasztalata, nem szeretnék extra pénzt pazarolni. Valaki szeretne segíteni nekem eladni nekem mindent, amire szükségem van egy kis amfetamin szintézishez? Követném https://bbgate.com/threads/the-easiest-way-to-make-amphetamine-in-the-kitchen.6950/
Litvániában nem tudok hozzáférni a fenilnitropénhez vagy a higanyhoz, bár Lettországban, Lengyelországban és Németországban is van viszonteladóm, hogy elkerüljem a vámot.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Igen, kértem egy ingyeneset, de szeretném, ha a lehető legnagyobb eséllyel kapnám meg, és inkább fizetnék magáért a készletért
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
A közeljövőben megkezdjük a készletek értékesítését azzal a lehetőséggel, hogy készpénzvisszatérítést kapunk, ha részletes szintézis ismertetőt ír, majd a kész terméket a piacunkon keresztül értékesíti. Addig is a készletet ingyenesen megkaphatja.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Kapnék egy készletet, ha megosztanám a DMT extrakciós módszeremet? Valószínűleg el tudok készíteni egyet, ami összesen körülbelül 1-2 órát vesz igénybe haha STB
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Én az Al/Hg p2np redukciót 5-7g szubsztrátummal vagy NaBH4 / CuCl2-vel kezdeném, ahol a 10-15g p2np sokkal kevésbé kockázatos, és ez a skála tökéletes a tanuláshoz az ismétléssel. Azt is meg kell tanulnod, hogy a méretnöveléstől, különösen az amalgámos eljárástól félni kell és soha nem szabad megkísérelni a méretarány tízszeresét anélkül, hogy ne végeznénk el tökéletesen egyre inkább, de lassabb ütemben az előkészítés méretarányát. A 100g-ot komoly tapasztalattal és felszereléssel kell kezelni.
 
Top