Question Miért ne készítene egy témát : "tapasztalat" ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Király lehet elmondani néhány tapasztalatot a gyógyszerekről, RC ect, nem?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Az elbeszélés kontextusától függ.
Tapasztalatait itt és itt oszthatja meg
Szintén a csoportokban. Bármely termék megvásárlása után részletes értékelést is hagyhatsz
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
amíg az embereket felsegíti, és nem vezeti őket értelmetlen zűrzavarba, addig rendben van, próbáljon szisztematikus és minél objektívebb lenni (bár nem lehet egyszerre objektív és szubjektív).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ezt a bejegyzést akartam megtenni, amíg nem láttam, hogy elkészült. Szerintem is hasznos lenne egy élménybeszámoló típusú fórum. Kíváncsi voltam, hogy a 4-mc hogyan viszonyul a kokainhoz, de nem találtam választ. Szerintem a drogkombinációk, bár fontos téma, nem a megfelelő hely, mert engem az egyes drogok kölcsönhatásai érdekelnek. A drogfüggőség hasonló téma, de ez sem terjed ki az objektív érzékekre és érzésekre, amelyeket egy drog okoz, a farmakológia pedig egy speciális kapcsolódó tudományág, amely leginkább a drogok és a szervezet közötti fizikai kölcsönhatásokról szól. Szerintem lehetne csak 1 fórum a farmakológia szekcióban. Valószínűleg nem kell minden órára egy tábla. Tudom, hogy van egy hegynyi gyógyszer, amit még sosem láttam vagy próbáltam, és szeretnék többet megtudni arról, hogy hogyan hatnak. Ez csak az én véleményem, ember.
 
Top