Question Miért nem használják többet az L-metamfetamint?

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Kísérleteket végeztem winstar patkányokon, és átlagosan, ha összehasonlítjuk a d-meth-et az l-meth-tel, a D-meth jobb az étvágycsökkentés és a dopamin felszabadulás szempontjából. De a zsírégetés szempontjából azt láttam, hogy a patkányok sokkal aktívabbak és rövidebb idő alatt több súlyt veszítenek az L-metamfetaminnal a megnövekedett noradrelinszint miatt + a májuk mentes volt minden típusú zsírtól.

Az elhízott emberek, akiknek NAFLD-jük van, hetek alatt megszabadulnának tőle.

  • Tehát ez elvezet engem a kérdéshez, hogy miért hajlamosak az emberek nem szeretik az L-metamfetamint? Azért, mert az intravénás l-metamfetamin rosszabb?

Például az l-szelegin átalakul l-metamfetaminná, és sokan használják a mao-b gátlásra, mégis a kevésbé kívánatos sztereoizomerré KONVERVÁLódik.

  • Ismétlem, miért nem használják többet a d,l-metamfetamint? Azért, mert a d-metamfetamin termeli a legtöbb függőt? Mi az oka ennek?

Az "oneliners" kérjük, ne válaszoljon: "LoL its bcs es ist scheiße" ♄ , please care to developate & share your thoughts.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Miért szívja a THC-t tartalmazó füvet és nem a CBD-t? Csak a THC pszichoaktív. Ugyanez a helyzet a metamfetamin esetében is. A D-Meth pszichoaktív az L-Meth nem az.
Tehát a d-metben működik az l-met nem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Az a véleményem, hogy tévesen gondolja azt, hogy az L-meth kevésbé visszaélésszerű. Gyakorlatilag az összes általam látott metamfetamin D,L. A rendelkezésre álló prekurzorok többsége D,L-t állít elő. A P-2-p, P-2-np, PMK, BMK, MINDEN RAKÉMIÁT TERMEL, és az emberek kevesebb, mint 10%-a próbálja szétválasztani. A legtöbb embernek fogalma sincs, hogy mit néz vagy használ. Van valaki, aki most is L-met-et árul a piacon. Nézd meg a cuccot. az egyik dolog nem olyan, mint a többi. 😅🤭🤫
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
válasz ez könnyű = ez szívás tesó :D és az emberek is inkább ellenőrzött dolgokat, amelyek könnyen beszerezhetőek/olcsóak.
 
Top