Question Mi jönne a legkönnyebben otthon elkészíthető élénkítőszer?

martincrackman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Üdvözlöm! Bemutatkozom azzal, hogy a modafinil rabja lettem, mert kb. egy év folyamatos használat után (200mg/nap) valahogy nem működött. Így feljebb emeltem azokat, eltelt fél év és most már naponta több tablettát szedek. Úgy tapasztaltam, hogy nagyobb dózisban a hatása kezd hasonlóvá válni az amfetaminokéhoz. De több okból kifolyólag nem tudom így folytatni a modafinil szedését. Eredetileg a szakorvosom a stressz okozta általános fáradtság ellen írta fel nekem, de most már nem akarja, hogy tovább szedjem, mert fél a szív- vagy agykárosodástól.
Ezért arra törekszem, hogy saját magam állítsak elő amfetamint vagy metamfetamint. Szükségem van rá, hogy elvégezzem a dolgomat.
Nulla laboratóriumi felszerelésem van, de bármit be tudok szerezni, ami szükséges. A kémiai ismereteim kevés, de elolvasom a könyveket és az összes itt megadott információt. Megvan a szükséges hely a laboratórium felállításához. Nem vagyok hajlandó az utcán vásárolt szarságokat megvenni.
Hol kezdjem el?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Szia, tetszik a kérdés man.thats mit im akarok kitalálni, valamint well.ready vásárolni bármilyen laboratóriumi berendezések itt is well.i csak kell a chemist.lol.good szerencsét neked, im itt, hogy lássa át magam.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
a legegyszerűbb valószínűleg az amfetamin p2np-vel boro-redukcióval történő redukciója
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Elég sok olyan van, amely
1 reagens és 1 reaktáns és 2 oldószer és talán egy kriszralizáció vagy talán egy protonálás és extrakció. Ha tudna vásárolni fenil mAgnesiim-bromidot vagy más grignardokat. Azt hiszem, kálium-permanganát határozottan lítium bronz
 
Top