Question Mit tegyünk, mit tegyünk (ezzel a chem.)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
X6j4JrvpmK
Ez az apád, több száz dolog, b feniletilamin (2-feniletilamin) A kiegészítő boltban voltam, és megláttam ezt, és térdcsapásszerűen megvettem, mert volt készpénzem, és tudtommal nem szabadna ezt árulniuk. Egész éjjel fennmaradtam, hogy rosszul törjek, és megpróbáltam valami jót találni belőle. Olvastam meséket az alfa-metilálásról formaldehiddel, népi hiedelmeket a ceseum katalizátorról. Láttam egy tényleges írást, amiben valamiféle fentanil analógot készítettek..... De nem vagyok elég tapasztalt ahhoz, hogy saját eljárást írjak 0-ról. Érdekel, hogy gyorsabban menjen, de nem " emelem a rezgésemet" phikal stílusban. Plusz ha el tudnám kerülni a retró szintézist, akkor inkább azt szeretném. Ha kell, akkor muszáj, de nem tudom hogyan, magamtól. Valaki szeretne rámutatni egy jó irányba? Nem kérem, hogy fogjátok a kezem, majd én megcsinálom a kidolgozást és a matekot. Csak nem találtam egy jó helyet, ahonnan ki tudnék ugrani vele. Valószínűleg egyenesen az 1900-1930-as szabadalmakhoz kellett volna fordulnom...
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
I dont nem 100% -ra használja ezt a metilamin helyett a p2p szintézisekben snd annak feltételezhetően gibe dmeth. A racemic helyett nézd meg ezt a reddit-en.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Szkeptikus vagyok. Ez igaz lehet az 1-feniletilaminra, de ez a 2-feniletilamin. A poszt óta olvastam néhány módszert arra, hogy metiláljuk azt néhány érdekes vegyi anyaggá, de még nem próbáltam ki. A dimetilfeniletilamin úgy hangzik, mint a met, de valójában ez egy pár fajta baromság. Továbblépek a legújabb részeg beszerzésemre, mit csináljak ezzel a proprionsavval? Nagyon bonyolult útvonalakat láttam a propriophenonhoz, 4-metilpropriophenonhoz, efedronhoz és efedrinhez....eddig
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Lehet reduktív aminációt végezni, de a termék amfetamin lesz, a hasadás a nitrogénnél van.
Proprionsav vas II só, vagy kalciumsó + benzoesav só -> száraz desztilláció -> propiofenon
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Nos Nos, köszönöm a tippet, az amfetamin metamfetaminná alakulása egy Jól ismert alkilezési reakció. Azt hiszem, csak a ródium archívumban 2 útvonal van.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Bár többnyire "formilezésnek" nevezik, ez csak a formaldehid reduktív aminációja, a legjobb, ha para-formaldehiddel történik, ami sokkal jobban kezelhető és segít a tercier amin túlalkilezés ellen.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Senki sem tanított nekem kémiát, így lehet, hogy azt mondom, hogy halogénezés vagy azt mondom, hogy klórozás lehet, hogy azt mondom, hogy alkilálás vagy metilálás. Tudom, hogy mit jelent, csak a kifejezések helyes használatát nem. Ez egy fenil rész vagy egy aromás benzol? Nekem ez az egész tenger gyöngyházvörös színű.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Szintén egy másik frissítés, kingdraw, elérhető az alkalmazásboltban, retroszintézis ( és szintézis előrejelzés mellékreakciókkal) ez valószínűleg 10%-kal könnyebb, mint egy reakció írása 😀 meg kell becsapni, hogy azt gondolja, hogy nem készít kábítószert
 
Top