Question Mi a termék eladási ára ?

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Mennyi az 1kg JWH-018 eladási ára ?

Mennyi az 1 kg Alprazolam eladási ára?

Mennyi az 1 kg psilocin eladási ára ?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Igen természetesen kipróbáltam. De nincs információ a tömeges árképzésről. Mint például, hogy az Amph-t 2500/kg-ért árulja, mint gyártó.
Meg tudja magyarázni, hogyan függ ez a tényező, mint ömlesztett gyártó ?
Mintha az Amph-t világszerte ugyanazon az áron adná el.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Mindenre vannak árak, talán nem közvetlenül a clearweb vagy darkweb oldalon, de megtalálhatja a gyártókat, és használhatja a képzeletét, hogyan szerezheti meg tőlük az árakat ömlesztve.

Ez nagyon egyszerű, és az egész a munkatapasztalatról szól. Vegyünk például egy csésze kávét egy kávézóban.

Pontosan ugyanannak a csésze kávénak az ára nem csak a kávébabtól függ, hanem a beszerzési költségtől, a személyzeti költségtől, a bérleti költségtől, a fenntartási költségtől és még sok más tényezőtől.

Svájc:

Bérleti díj: 10$
Személyzet: 10$
Kávébab: 10$
Karbantartás: 10$
Egy csésze kávé ára: 3$

Kína:

Bérleti díj: 7$
Személyzet: 7$
Kávébab: 7$
Karbantartás: 7$
Egy csésze kávé ára: 1.5$

Az ár a kettő között eltérhet, de a kávé minősége pontosan ugyanolyan, mert minden országot az inflációja és a világinfláció vezérel. Ez egy nagyon leegyszerűsített példa az Ön számára, de remélem, megértette a mondanivalómat.

Üdvözlettel
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
W
Nos, a gombákból 3 típust árulunk itt, de ezeket unciánként áruljuk. Én csak az aranyfejűekkel foglalkoztam, és azokat 200 dollárért veszem unciánként, és általában 325 dollárért adom el.
Az alprazolamot én csak Xanaxként vettem és az ára széles skálán mozog. A rudak és az egyesek nagykereskedelme nagyjából 30 cent milligrammonként ömlesztve.
A cannaboidok többnyire itt készülnek és árban nagyban különböznek a törzstől és a qaulity-től függően, túl sok, hogy itt elmondjam.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
A Xanax my definíciója a tömeges legalább 1 hajó. A csónak kifejezés az 1000-et jelenti.
 
Top