Question valerphenone

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
tud valaki ajánlani egy szállítót,esetleg az Egyesült Államokban nekem kérem,köszönöm!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Erősen ajánlom, hogy készítsd el magad a benzol Friedel-Crafts acilezésén keresztül valeroil-kloriddal és vízmentes AlCl3-mal... sokat fogsz tanulni belőle (sajnos vac-desztillációra lesz szükséged)... Biztos vagyok benne, hogy megtalálod a kívánt vegyület forrását, de vigyázz a brómozott köztitermékkel, ami egy förtelmes lachrimátor (mint a fegyvereknél)... Sok szerencsét!
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Oh my, köszönöm gyors válasz. most im scared.theres semmi baj azzal, hogy tanítják, de im egy kicsit túlterhelt a kémia mögött, amit szeretnék szintetizálni;hogy kapok a valerphenone a teljes állapotában. alapvetően most tudom, nagyon nagyon nagyon kevés.Hadd kérdezzem meg ezt, honnan tudná valaki, hogy hes körülbelül kap egy brómozott intermedier?ez különösen bizonyos eladók ez?Lehet, hogy a fejem fölött van ez,de én nem ad fel igazán semmit.ok szemirritáló kapok, hogy most, de im egy kicsit elveszett a köztes szó használata,tudna kérem elborate.thanku.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
sokkal jobb, ha megvásárolja a már halogénezett anyagot, és gyorsan mozgatja egy reaktorban, amelyet jól lezár, majd aminnal reagál egy olyan módszer szerint, amelyet szeret (rengeteg közül lehet választani).
 
Top