Question Triptamin szintézis 5-HTP-ből

fckphysicochemistry

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Srácok, találtam egy nagyon megfizethető 5-HTP forrást. Szintetizálhatok belőle triptamint? Gondolkodom egy redukálószer használatán, de mivel a tudásom elméleti, szeretném a segítségeteket kérni a folyamathoz. Köszönöm a továbbiakban.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
a trriptamin lenne szerotonin valószínűleg hidroxiddal vagy PTSA-val elvégezhető, de soha nem láttam semmilyen dokumentumfilmet a szerotinin, majd bufotenin készítéséről belőle. A commenly módszer, hogy hasonló mennyiségek. különösen a bufotenin készítése könnyen megy formaldehid nátrium-borohidrid. A szerotinin előállítását egyszerűen soha nem láttam sehol hive sciencemadness rodium. Talán van egy szabadalom vagy tudományos folyóirat, de a legtöbb dolog a szerotonin, hogyan állítják elő enzimatikusan belül állati vagy emberi.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
én is gondoltam a bufotenin előállítására de csak shulgins módszer van kint és ő egyszerűen más vegyszereket használt annak idején és én is tudtam csinálni nem probléma de piroforos cucc vagy ilyen affort miért kellene, ha lehet vásárolni melatonin és hidroxid vagy savas módszerrel a triptamin ki belőle és akkor egyszerű formaldehid borohidrid metanol sooo könnyű és van egy termék, ami még érdekesebb és jobb a használat. láttad a bufotenint, hogy néhányan hánynak és ha egyedül használják, akkor meghalhatnak. csak használd az 5-htp-t a jobb napért több jó érzésért, mert feltölti a szerotoninodat és jön a tél olyan nagyszerű, hogy megvan. de hé, ha a helyedben lennék, akkor egyszerűen megpróbálnám ugyanazt a módszert, amivel a befotenint készítem, mint az 5 met dmt vagy egyszerű dmt esetében, remélem, hogy működik, kristályosítsd ki és aztán csinálj egy forráspont tesztet, ha megfelel a 4-ho-dmt-nek, akkor nagyszerű a munkád.
 

fckphysicochemistry

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Nem, még nem hallottam arról, hogy bárki is meghalt volna a bufo miatt. Mindenképpen megpróbálom más módon előállítani a triptamint.
 
Top