Question Megbízható TDP Tablet Die eladók

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm!
Szükségem van néhány TDP szerszámra a tabletták készítéséhez, de nehezen találok ilyeneket. Sok elavult webhely és fórum folyamatosan azt mondja, hogy nézzem meg az Alibaba és az AliExpress-t, de úgy tűnik, hogy minden alkalommal, amikor találok egy eladót, a termékeik már le vannak véve.
Nagyon remélem, hogy ez a fórum tud nekem segíteni. Ha valamelyikőtök ismer néhány legális eladót, akik valóban teljesítik, amit ígérnek, és nem csalnak át embereket, szívesen hallanám.
Köszönöm a segítséget
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Ez a bolt úgy tűnik, hogy szép és nagy választékkal rendelkezik mind a szerszámbélyegzőkből, mind a különböző típusú tablettázógépekből. 💊 Az árak is tisztességesnek tűnnek.
De nem tudom, hogy biztonságosak és megbízhatóak-e. A reddit-en találtam rájuk, és úgy tűnt, hogy legálisak. Esetleg valaki már szerzett velük tapasztalatot, vagy legalábbis hallott valamit erről a boltról?
 

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm a válaszokat és a PM-eket.

Kapcsolatba léptem ezeknek a TDP szerszámoknak a beszállítóival, és még mindig eladják őket az AliExpress-en, de más terméknévvel és leírással. Kapcsolatba kell lépnie a beszállítókkal a WhatsApp vagy a WeChat segítségével, hogy megkapja a helyes linkeket ezekhez a listákhoz. Az egyik, amit találtam, a "Candyland" nevű márka, és körülbelül 50$-ért árulja őket szállítási költségek nélkül.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Vásároljon porcelánból. Kérje, hogy néhány fém alkatrésszel együtt szállítson, így nem gyanakodhat.
 
Top