Question Tesztoszteron por átalakítása injektálható formára?

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Helló, nemrég kaptam a kezembe egy kis tesztoszteron port, nem más származékokat, mint a tesztoszteron enanthate, csak sima tesztoszteron por. Azon gondolkodtam, hogy az injektálható formába történő előállítása olyan, mint más szteroid porok injektálható formába történő előállítása. Ami a benzil-benzoát, a benzil-alkohol és a szőlőmagolaj használatával történik? itt van az oldal a képlethez, hogy mennyi vegyszert kell használni, a Guide to Make Steroid Powders into Finished Injections. azt mondja a bevezetőben, hogy "This steroid conversion is meant for the longer estered anabolic steroids such as deca durabolin, testosterone enanthate, trenbolone enanthate etc. "de nem említi a sima tesztoszteron port. ez még mindig működne?
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
És ha valaki kíváncsi, a tárolással van egy tartályom, amely jó tömítést tesz, majd a tartály alján kalcium-kloridot helyeztem el "hogy száraz atmoszférát készítsek a tartály belsejében", és a tesztoszteron por egy PTFE tartályban van, amelyben a tesztoszteron por van benne, sötét, hűvös helyiségben van elhelyezve.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Mi a por pontos neve? Van esetleg cas száma? A legtöbb tesztoszteron por egy formában/sóban érkezik, és minden forma eltérő.
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm a választ, ez csak sima tesztoszteron, CAS 58-22-0
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Oldja fel sóoldatban. Ez a legbiztonságosabb felhasználási lehetőség.
 
Top