Question Gyógyszeripari vállalkozásom elindítása

pabloescobar1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Folyamatosan problémákkal szembesültem a gyógyszereim eladásában ,mivel a gyógyszereim nagyon drágák i.e, $61 egy grammra, és nem mindenki megengedheti magának, hogy megvásárolja, és jelenleg nincs ügyfélköröm, megpróbáltam sok emberhez csatlakozni offline, de nem hoz semmilyen eredményt, így most megpróbáltam a szerencsémet az interneten, amit gondolok, vagy saját honlapot fejlesztek, vagy az Instagramon keresztül megcélzom a potenciális közönségemet, az Instagramon a potenciális közönségem megcélzása könnyű, de hogyan fogom csinálni a weben, mivel nincs semmilyen stratégiám a közönségem megcélzására, és nincs tapasztalatom a webhelyek építésében, és az egyik fő probléma az is, hogy hogyan fogok fizetéseket kapni , sok bitcoin pénztárcák, amelyek a magánélet összpontosított, mint wasabi és szamuráj, de ezek megbízhatóak, és hogyan fogom készpénz a bitcoin az én helyi pénznemben, ha valaki volt bármilyen tapasztalat reagál ez a szál, kérem, segítsen nekem, és kérem, is tud adni nekem néhány stratégiát, hogyan tudom megcélozni a potenciális közönség és építeni az ügyfélkör mind az Instagram és talán a weben.

Köszönöm
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Lehet, hogy a terméke nem elég nagy közönségnek? Függőséget okoz vagy népszerű?
 
Top