Question Fűszeres segítség

helion60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok, szeretném megtudni, hogy vannak-e olyan tisztességes fűszer(k2/legal highs) boltok, amelyek szállítanának az EU-ba vagy az Egyesült Királyságba?
2. kérdés az, ha én lenne képes kapni az összes szükséges dolgot, hogy főzni néhány magam (van emberek a keleti eu, aki meg tudja vásárolni, ha elérhető ott, de im nem biztos, hogy milyen termékeket im keres még) ive olvastam sokat ezen a fórumon (nekem fogalmam sincs, amennyire a kémia megy) emlékszem, vissza a napokban használtam, hogy ez a termék úgynevezett damnesia (picture1 & 2), ha lenne egy hely, ahol tudok vásárolni, hogy vagy bárki tud segíteni nekem néhány tippet vagy egy linket egy bemutató, hogyan kell csinálni, Köszönöm.
 

Attachments

  • MW9BRInKvO.png
    MW9BRInKvO.png
    134.8 KB · Views: 250
  • UY9lQqr4DF.png
    UY9lQqr4DF.png
    82.2 KB · Views: 230

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
A közelmúltban nehéz volt szintetikus kannabinoidokat vásárolni a dohányzókeverékek gyártásához. Nagyon reméljük, hogy valamelyik felhasználónk képes lesz szintetizáló laboratóriumot szervezni, és noidokat fog értékesíteni.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ya de annyi csaló eladó, még mindig az utunkon, hogy vegyszereket és tesztelőket vásároljunk, a sebesség váratlanul lassúvá vált.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Tudja valaki, hogy mit jelent a szállítóm vásárolni ADBB? Nem találok egységes választ.
 
Top