Question Színezzem-e a termékemet

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Igen szoktam csinálni, hogy kezdődik, mint a terület háború, hogy így fordítsa az embereket egymás ellen megy a fehér környéken, és csak osztani barna és fekete pirulát, és menj a fekete környéken, és minden ebben a tribute fehér tablettát, majd menj, és hagyja abba, mert ha kell egy trükk van bunk szarságok
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
wtf
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sarcasam : amikor a közvetlen válasz egyszerűen nem tudja elég érzésnek tűnik
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Nem csak ez teszi, hogy ez szuper sebezhető, hogy a hamisított másolt, és akkor tegye ki egy üzleti pokol is belekeverednek nem hülye okból csak csináld ezt az egész üzletet, és vigyázzon a többi üzlet, hogy nem fogod találni, hogy van egy sokkal kevesebb, ha őszinte vagy
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Nem, miért tenné u ezt? ppl akar tiszta termékeket, így ha u akkor szállít nekik tisztátalan színes termékek, akkor prolly nem jön vissza az egyszerű üzlet 1/1 is i dont think blue meth or smt is more than a 1 time party gag. id több recomend u to press pills and brand them with a logo than doing that.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Igen, ne legyen az a fickó, aki kibaszott trükkökkel szállít egy terméket, és gyűjtsön jutalmat
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Hamisak! Cuz he gave me shit to sell and yo I smoke the whole bundle
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ez egy jó marketingstratégia, ha már van egy kidolgozott ügyfélkör, akkor megfűszerezheti a dolgokat, csak hogy az emberek tudják, hogy az Ön termékét használják vagy árulják.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Készítsen kiváló terméket, majd színezze azt. Az emberek akarni fogják a cuccodat, és több eladásod lesz. A kulcs először a jó termék
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
ha igazán "akarod" színezni... Úgy értem... Láttad a műsort? A színes termék az esetek 99%-ában nem az igazi "Heisenberg" kék volt, amelyet egy bizonyos összetevőnek a metilaminhoz való hozzáadása okozott, ami kémiai reakciót váltott ki... De valószínűleg túl sokat gondolkodom, lol, a színek szórakoztatóak, azt hiszem.

A fő és valódi kérdésem: nem fest ez egy nagyobb céltáblát a PoPo hátára? Elkezdenek kék zacskókat találni, és könnyebb lesz visszavezetni hozzád, azt hiszem, és anélkül, hogy olyan nagy szükség lenne a kábítószeres tisztek korai bevonására a nyomozáshoz.

Utolsó, valószínűleg hülye gondolat: Miért nem hallottam még cseresznye (vagy gondolom, a te esetedben) kék málna ízű metamfetaminról??
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ízesített met? Nekem tetszik. Mindig is szerettem a keserédes ízét a préselt addy-omnak.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Vagy mi a helyzet az Advil bevonatával? A szar édes! YUMMY! Amikor elkezdtem szivarozni, és megismertem az összes "ízt", utáltam őket, miért akarok édeset a dohányomhoz? Undorító. Egyszer véletlenül a marhahúsos lo meinem szaftja ráment egy csomag íztelen szivarra. Hosszú történet, hogy miért, de nem vettem észre, és így száradtak meg. AMAZING íze volt, és eltartott egy darabig, mire rájöttem, mi történt. HÚS ízesítésű szivarok! MIÉRT NINCS EZ MÉG MINDIG NEM EGY DOLOG???? Szívj el egy szivart, és mondd, hogy nem lenne jobb íze egy kis szalonnával, lol. Szóval azóta mindenem az ízek és a dolgok UP-ízének megváltoztatása.

Teljes nyilvánosságra hozatal még nem próbáltam a Meth-et, de feltételezem, hogy legalább hasonló a 4MMC ízéhez, mivel ez alapvetően vegyi anyagok? Miért nem egy árnyalatnyi cseresznye vagy valami, ha ez semmilyen módon nem befolyásolja a minőséget? Én (még mindig) nem vagyok vegyész, így nem tudok közvetlenül beszélni erről, így tényleg kíváncsi vagyok, hogy az édességszerű ízek lehetségesek-e bármelyik ilyen drog esetében...

Feltételezem, tudni kell, hogy nem szabad elszívni vagy beadni... Az lehet, hogy rossz lenne... Lehet, hogy most válaszoltam meg a saját kérdésemet... Legalábbis ezen, én még mindig a hús ízesítésű szivarokon gondolkodom... 🤔
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Igen jó a zsaruknak, hogy gyorsabban megtalálják az azonos körre mutató hivatkozásokat.
 
Top