Question Safrole

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
A Safrole a múlté? Más szóval használja-e még valaki az mdma természetes útját?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Személy szerint elvesztettem az érdeklődésemet a szafrol használata iránt az MDMA esetében. Úgy tűnik, hogy jobban ellenőrzik, mint valaha, és használata szükségtelenül bonyolult.

A β-nitroizoszafrol számomra jobb választásnak tűnik. Ez szintetizálható piperonalból. Nézd meg ezt az Erowid témát (a jegyzetek az oldal alján). Ezután közvetlenül MDP2P-be konvertálhatod. Ami nagyon tetszik ebben az útvonalban, hogy soha nem használod azt a kurvára hülyén túlárazott palládium-klorid katalizátort, ami ha valami, akkor ez a múlté. Régebben a fényképészeti boltokban árulták, és soha nem volt olcsó, de most, hogy csak a vegyipari cégek árulják, az árak nevetségesek.

Nem tudom, hol laksz, de néhány helyen a β-nitroizoszafrol nem illegális, míg a szafrol biztosan az.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Köszönöm, hogy ezt jó tudni. Én az USA-ban élek, szerintem minden illegális, ha azt mondják! lol
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ha az Egyesült Államokban, mint mondta, akkor nagyjából reménykednie kell abban, hogy nem találják meg, még akkor is, ha egy szürke zónás kémia megrendelése. Valószínűleg csak lefoglalják a szállítás során, ha elkapják, de ez az USA, szeretjük a túlságosan elnyomó rendőri tevékenységünket.

Csak egy vélemény, de úgy érzem, hogy a legegyszerűbb és legkönnyebben hozzáférhető prekurzorok listája a PMK etil-glicidát és a helion, aztán vannak még olyanok, mint a másik fickó által említett, azt hiszem, az mdp2np, míg vannak még "hátrébb" is, mint a piperonyilalkohol és a piperin. Csak attól függ, hogy mennyi kockázatot akarsz vállalni, és mennyi munkát akarsz végezni, hogy eljuss az aminhoz.

Ha számít valamit, én az egyik magánhajózási cégnél dolgoztam, az egyik nagynál. Ott annyi szar megy át, hogy dolgozói szinten senkit nem zavarna, ha egy egész kiló kiesne egy dobozból. Szuper zsúfolt, szuper stresszes, és a számok/esélyek nagyon a te oldaladon állnak. Egyszer volt egy csomagunk, ami egyszerűen bűzlött a füvektől, és azt egyszerűen elküldtük, mert az valaki más problémája, és minket nem érdekel.

Ha a biztonságra koncentrálsz, rendeld meg a küldeményt egy tor böngészőn keresztül a nyilvános interneten, miközben sok ruhát viselsz, például labdasapkát és napszemüveget. Aztán takarítsd ki a házadat minden illegális dologtól, és úgy értem, mindentől. Még egy csótánynyi joint se legyen ott. Minden rendben lesz.
 
Top