Question Hulladékcsökkentés

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Bármennyire is próbálkoztam, nem találtam semmilyen dokumentációt a _ vizeletből történő kivonásával kapcsolatban.
Elsősorban az amfetamin(ok) kinyerése érdekel.
Találtam néhány .pdf-et a világhálón, amely egy gázkromatográfiás tömegspektroszkópiás vagy más, megközelíthetetlenül bonyolult és valószínűleg szabadalmaztatott technológiát/eljárást alkalmazó extrakciós eljárást ír le.
Hallottam azonban a "húgylabor" kifejezést egy barátomtól, aki azt állítja, hogy első kézből találkozott velük... nem éppen laboratóriumi körülmények között.
Olyan kifejezésekkel is tisztában vagyok, mint a "tinkle tweaking", ami, ha nem tévedek, kifejezetten arra utal, hogy elvarázsolt húgyot kell inni... nem.

Mindegy, megosztom beszámolómat egy utazásról, amit vakon tettem azon a régi sárga úton.
Fogalmam sem volt arról, hogy képes leszek-e megtanulni a kivonáshoz szükséges technikát (technikákat), de úgy éreztem, hogy joggal gondolhattam, hogy léteznie kell egy módszernek; és így, ahogy mondják: "csináld a szénát, amíg a nap süt"....




# [COLLECTION]
A vizeletet egy éven keresztül gyűjtötték, amikor viszonylag erős amfetaminhasználatot végeztek.
A legtöbb napon ez "d-", "l-" és "m..." amfetamin keverékét tartalmazta.
* A m...amf átlagos napi adagját 100 mg-ra becsülték (szájon át beadva).
* a "d" és "l" változatokra vonatkozó formulációkat/dózisokat nem hozzuk nyilvánosságra (mivel ez hasznos lehet a mocskos fasiszta disznók számára, akik kétségtelenül járőrözni fognak ezen a fórumon (feltéve, hogy ez nem valamiféle mézesmadzag)).
* az antacidok potencianövelő hatását ismerték és kerülték az elméletileg magas szekréciók biztosítása érdekében.

A legtöbbször a vizeletet menet közben gyűjtötték 500 ml-es vizes palackokba (ahonnan a vizelet jött).
* Néha-néha az egyik ilyen palack a gyűjtés idején még mindig tartalmazott némi (sajnos nem triviálisnak tűnő) mennyiségű ivóvizet.



# [MÓDSZERTAN]
Igyekeztem kontrollcsoportokat tartani: a mugli-pisit külön tároltam a varázsolt pisitől.
Megfigyeltem, hogy az elvarázsolt tartályokban mindig kialakult egy kristályos üledékréteg, amely néhány napon belül elkezdett kialakulni, és úgy tűnt, hogy néhány hét után teljesen leülepedett.
* A szelektív, csak a m...amph-tól való tartózkodás során gyűjtött mintákon észrevettem, hogy lényegesen vékonyabb réteg képződik.
* A kontrollcsoportban - mugli pisilés - lévő konténerek nem képeztek üledékréteget.
Feltételeztem, hogy ez a kristályos üledékréteg a metabolitok és/vagy a célanyag keveréke lehet.
- Azt hiszem, ez a feltételezés volt az első hibám, és végül - arra ösztönözve, hogy csökkentsem a vizeletcache tárolási helyigényét - beletapogatóztam egy megismételhető folyamatba, hogy a (feltételezett) célanyagot kondenzáljam... és a felső vizeletréteget eltüntessem....



# [PROCESSING]
1.) hagyjuk a vizeletet ülepedni körülbelül egy hónapig ,
2.) óvatosan leszívjuk a felső réteg nagy részét (de nem az egészet) - lehúzzuk a WC-n (facePalm-Emoji?).
3.) egyesítsük a megmaradt alsó réteget minden egyes feldolgozott 500mL-es tartályból 2L-es szódásüvegekbe.
* Ezt a folyamatot megismételtem - az üledéket fokozatosan nagyobb és így kevesebb edénybe kombinálva, amíg
végül maradt egy kezelhetőbb, kombinált üledékrétegekből álló rejtekhelyem az öregedett vizelet borzalmas fekete keverékei alatt... a legbüdösebb anyag, amivel valaha is találkoztam.
* Az utolsó menetben, attól tartva, hogy hiba folytán vállalkoztam erre a fáradságos folyamatra, úgy döntöttem, hogy kiigazítást végzek. Ahelyett, hogy a felső réteget a WC-be szippantottam volna, az összes megmaradt folyadékot egy 3 literes kancsóba irányítottam át - az összeset, kivéve egyetlen 1 literes palackot, amely olyan erős üledékréteget képzett, és alatta egy gyakorlatilag tiszta vizeletréteg volt, hogy azt különlegesnek minősítették, és félretették.



# [RECOVERY]
A korábban leírt folyamat termékei:
(minta-A): A fent említett "különleges" 1 literes palack, amely becslések szerint ~300mL üledéket tartalmazott.
(minta-B): Egy kvázi izolált kristályos üledék-iszap <= 900mL (szorgalommal ez a mennyiség sokkal nagyobb is lehetett volna... ami már nem zavar, mivel eléggé biztos vagyok benne, hogy használhatatlan, mint hamarosan látni fogjátok).
(minta-C): 3L egy éves, kísértetiesen fekete, folyékony húgykeverék, ismeretlen mennyiségű (ha van egyáltalán) üledékréteg képződésével.

* Nem tudom, hogy melyik oldószert használjam (aceton vs. IPA vs. ???) Úgy döntöttem, hogy az A-mintát acetonnal kezdem, és az eredményektől függően továbblépek.

(A): Miután az A mintából származó folyékony húgyot a C mintába szippantottam (amely tökéletesen feltöltötte azt a 3 literes tartályt), a "célanyagot" egy adag acetonban való kavargatással nyertem ki, és egy kis üvegtálba vittem át. Egy második adag acetont használtunk a maradék anyag visszanyerésére, és az említett tálban egyesítettük.
(A): Az elegyet megkevertük, majd kétszer átszűrtük kávéfilteren, mielőtt hagytuk elpárologni. A használt szűrőket egy befőttesüvegben tartottuk és tároltuk.
(A): A párologtatást alkalomszerűen és így szakaszosan kellett végezni; ha jól emlékszem, körülbelül egy hétig tartott a segédeszköz nélküli párolgás.
(A): Soha nem volt "kristályosodás", de miután megszáradt, az edényt olyan porszerű szilánkok borították be, amelyeknek zavaros fehér, de elég tiszta színe volt... Ez nagyon hasonlított arra, nos... ahonnan származott... Reméltem.
* Az A minta szubjektív elemzése:
- Íz: nincs.
- Égő érzés a felszívódáskor: nincs.
- Hatás(ok) ~50mg szájon át történő adagolásból: nincs.
...az A-mintát egy apró üvegfiolába kapartam, ahol továbbra is tárolják.

(B): Több adag IPA-t adtunk a ~900mL üledékes slusszhoz, és erőteljesen felráztuk.
(B): Az oldatot ezután többször átszűrtük kávéfilteren, végül egy tiszta párolóedénybe.
(B): A használt kávéfiltereket egy edénybe gyűjtöttük. Egy fazék vizet, amely éppen elég nagy volt ahhoz, hogy az edényt befogadja, felforrtunk. A hőfokot kikapcsoltuk, és az üveget a fazékba helyeztük. Kb. 30 perc elteltével az üveget kivettük a még mindig érintésre forró vízből, és erőteljesen megráztuk. Ezt háromszor csináltam meg.
(B): Az üveg tartalmát - szűrővel együtt - még forrón vákuumszűrővel szűrtem.
(B): A leszűrt kávészűrőket ismét egy befőttesüvegben tároltam és elraktam.
(B): Ezt a szűrt oldatot ezután hozzáadtuk a párolóedényhez, és minimálisan megkevertük.
(B): Az oldat hetekig párolgott az átkristályosodás jele nélkül.
(B): Átvittem a fagyasztóba kb. 18 órára. Semmi változást nem tapasztaltam.
(B): Ezután elkezdtem egy olyan folyamatot, hogy a tálat egy enyhe hőforrás fölött hagyom állni, hogy felgyorsítsam a párolgást.
(B): Vigyáztam, hogy soha ne forraljam fel, és csak időnként vettem észre gőzt.
(B): Miután levettem a tűzről, néhány órára a fagyasztóba került, mielőtt biztonságos rejtekhelyre tettem.
(B): Ezt a hideg-meleg feldolgozást háromszor végeztük el körülbelül egy hét alatt - amelynek kezdetén a térfogatot ~100ml-re becsültük.
(B): Furcsa módon, miután az oldatot ~75mL-re csökkentették, az oldat részben megfagyott, de azonnal elolvadt, amikor kivették a fagyasztóból.
(B): Ezen a ponton elhatároztam, hogy a tálat csak hagyom zavartalanul egy nem hűtött, de még mindig hűvös és sötét helyen. Ma reggel úgy tűnt, hogy 50mL körül van. Ez egy zavaros tiszta / fehér színű (hasonló az A minta végtermékéhez), egy apró réteg szennyeződésekből álló szennyeződésekkel, amelyeket nem lehetett szűrni, és amelyek úgy tűnik, hogy természetesen elválnak, ha nem zavarják. Mivel azonban az egyetlen szep-tölcsérem egy kezdetleges személyes konstrukció, nem hiszem, hogy meg lehetne próbálni egy ilyen apró anyagmennyiséget átfuttatni rajta.

(C): készenlétben...




# [KÖVETKEZTETÉSEK]
(*) Az alábbi okok miatt úgy vélem, tragikus hibát követtem el a folyamat elején, amikor feltételeztem, hogy a kristályos üledékrétegnek kell tartalmaznia a célanyagot.
- Úgy tűnik, hogy az "A" minta terméke nem tartalmazza a célanyagot.
- Bár a B minta még mindig párolog, az a tény, hogy ennyi üledék átkristályosodás nélkül ilyen kis mennyiségű folyadékká redukálódott, nem sok jót ígér.
- Miután megnéztem Walt néhány videóját (pl. "Preparation_of_2-Bromovalerophenone", "1-Phenyl-2-nitropropene_P2NP_synthesis" és "Amphetamine_synthesis_via_NaBH4"), megfigyeltem egy olyan mintát, ahol bármikor is volt szükség elválasztásra, a megfelelő célanyag a felső rétegben volt. Lehet, hogy véletlen, de szerintem nem.

(?): Elpazaroltam az elmúlt egy évet az életemből, amikor titokban húgyozással játszottam?
(?): Valószínűbb, hogy a kívánt anyag(ok) az eldobott felső folyékony rétegben voltak?
(?): Mit lehetett volna tenni a kinyerésük érdekében?
(?): Lebomlik-e a célanyag? Milyen ütemben? Milyen tényezők játszanak ebben szerepet? (Ne feledjék, még mindig van C-mintám...).
 

Zephry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ez annyira megnevettetett, hogy nem tudom megmondani, hogy ez egy kidolgozott troll hozzászólás vagy sem xD. MAmph olyan olcsó, miért pazarolná bárki is az idejét és játszana pisi 0.0-val. Sokkal kevésbé szippantana pisi kristályokat
 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Mindkettő. Higgye el, végig röhögtem, amikor ezt írtam... de ez a valóság. Ne feledje, hogy a "kísérlet" még azelőtt történt, hogy tudomást szereztem erről a fórumról. Biztos vagyok benne, hogy az általam keresett információt ki lehet következtetni a már közzétett anyagok egy részéből. Szóval engedjék meg, hogy alázatosan megkérjem, hogy ha lehetséges, valaki mutasson nekem néhány releváns anyagot, kulcsszót, bármit. Elvégzem a lábmunkát, de inkább nem tapogatózom a sötétben a kiindulópontot keresve.
Nyilvánvalóan a közvetítők hosszú láncolatának végén állok, mert 100 dollár/g alatt még soha nem találtam.
Tegyük fel, hogy kéthetente elfogyasztottam egy grammot, és 50% (a tanulmányok szerint inkább 70%) kárba veszett. Egy év alatt ez 13 grammot, azaz 1300 dollárt jelentene, amit feleslegesen lehúztam a lefolyón, és ez egy óvatos becslés.
Reméltem, hogy kidolgozhatok egy megismételhető folyamatot a helyreállításra, mielőtt a szegénység újra utolérne engem.

...van még más is.
Szándékomban áll valamilyen speciális eszközt építeni, hogy a lehető legtöbbet automatizáljam. Elképzeltem egy blackBoxot, ami egy 3d-nyomtató és egy éjjeliszekrény kereszteződésének közelében van.
Például, ha a "kisózás" az, amit nekem kellene csinálnom, akkor a kód egy része így nézhetne ki:
Ha pH.check() < [ideális tartomány] salt.add(); keverés(on); blackBox(); egyébként keverés(off); return }
A varázsolt vizelet bemegy, a mugli vizelet kijön, és a _amph megmarad bármilyen további feldolgozáshoz.
Ingyenes prototípusokat kaphat bárki, aki hasznos információkkal szolgál nekem.

Végül hadd mutassak rá, hogy ez egy égbekiáltó lehetőség az ártalomcsökkentésre. Bármilyen vicces is ez az egész, tényleg vannak emberek, akik egyenesen húgyot isznak. Például van egy stand-up comedy show, azt hiszem, a címe "Nem hiszem el, hogy ez történik", amelynek egyik epizódjának címe valami olyasmi, hogy "metamfetamin-pisi ivás". A történetet elmesélő komikus megpróbálta kitalálni, hogyan lehet a vizeletből mamfetamin kivonni; de "a kémia nehéz"; és elkezdte inni a vizeletét.
 

Zephry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ah damn, hogy drága, ahol én lakom a $40 egy 8 golyó / 3,5 gramm
 

Zephry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
A TLC, olvadáspont és reagens teszt elvégzése is sokkal pontosabb módja annak, hogy megvizsgálja, hogy van-e, amit keres.
 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Top