Question átkristályosítási probléma

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Szia tud valaki segíteni a metamfetaminok átkristályosításában, az izomerek szétválasztása után, valamint az acetonos mosás után. Minden alkalommal az a problémám, hogy nem képződnek igazi kristályok. Átkristályosítottam dcm/acetonnal is h20-al (7 nap) . De mindig lapos papírokat kapok. Valaki meg tudja mondani mi lehet a probléma? A minőség jó - reagens teszt után is a megfelelő termék. Köszönöm a segítséget
 
  • Like
Reactions: Leo

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
A kristályok alakját az oldószer határozza meg. Esetleg próbáljon ki néhány különböző keveréket? Addig párologtatod le, amíg hópelyheket nem látsz? Az izo/acetonnal irizáló pelyheket kapok, az izo/h2o-val pedig tüskés pacákat, mint egy tengeri sün. Szeretnék látni néhány furcsa kristályt, és hogy mi volt az oldószer.
 
Last edited:

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Melyik oldószert ajánlaná a btcboss2022-hez hasonló kristályok előállításához? Oldószerben feloldom a terméket és addig hagyom párologni, amíg a felszínen nem képződik egy bőr, majd lassan lehűtve 24 szobahőmérsékleten, majd 48 óra, hűtőszekrény, ha nem h2o, akkor még 72 óra, akkor folyamatosan ezt az eredményt kapom. Először azt hittem, hogy az izomer elválasztás miatt van, hogy túl alacsony az ee érték, de most már 2 egymást követő alkalommal elválasztottam hasonló végeredménnyel
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
DCM/aceton
A9PvpO8jaf
 

Attachments

  • CWxoDusgl2.jpg
    CWxoDusgl2.jpg
    4.7 MB · Views: 144

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Uh, ez pontosan L-met az én szememben, legjobb esetben is racém.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Köszönöm szépen barátom, igazad volt, hogy az L izomer volt. Van minden az én csapadék izomer szétválasztása, savasított, aceton összeomlott és átkristályosított most úgy néz ki, mint a kívánt termék. Meg tudom erősíteni, hogy az L(+) borkősav a kívánt izomer a csapadékban nem a h20 oldatban. Ami engem lenyűgöz, hogy az emberek nagyon jónak és aktívnak találták az L-meth-et. Köszönöm őszintén :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Történetesen órákat töltöttem azzal, hogy olyan szakirodalomra vadásztam, amely megmutatta a különbséget. Mikroszkopikus szinten a D- met "sugarak ", hosszúak és vékonyak,az L- met pedig négyzet alakú és 4 levelű lóhere kinézetű. A racém met nem képes a csillagkit alakú szilánkokat előállítani, és ha jobban megnézed, láthatod a 2 különböző kristályszerkezetet.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sajnálom, nem egészen értem a válaszukat, a hatásból ítélve a d-met vagy az L-met, amikor utalnak rá. Sajnos a racmic termék nem annyira kívánatos, én is jobban szeretném. Vagy szerintetek a kristályok még racmic?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Ön szerint ez a nemkívánatos izomer? Ez lenyűgöző lenne.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Szükséged van a d meth-re, nem az l meth-re, az l meth-et kidobhatod, mert haszontalan
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
D-metamfetaminná oldható többféle úton keresztül egy sn2 reakció (inverzió, hátsó támadás) az egyik út.
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Igen, már tájékozódtam erről, melyik utat javasolná az L-metil racemizációjához?
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Igen, de a felhasználó megkérdezte, hogy miért néznek ki így a kristályai, és én megijedtem. És ez jobb, hogy kristályosítani a d met azonnal, majd az l met készítése, vagy én félreértettem valamit? A felhasználó l-metamfetamint készített d-metamfetamin helyett, igaz?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Igen, így van, ez az L-met volt, nem a kívánt d-met.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
😁 Így néznek ki ma ismét köszönettel
 

Attachments

  • swJBgZjExH.jpg
    swJBgZjExH.jpg
    3.3 MB · Views: 139

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Most már sikerült a d-meth?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Igen, az L-borkősavval történő izomer szétválasztás attribútumai tévesek voltak. Ott azt mondták, hogy a d-met az anyaoldatban van, de sajnos ez téves volt a kívánt izomer a csapadékban volt. Szerencsére megmaradt az összes csapadékom és most már ki tudtam vonni.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Tehát igazam volt, és az l-met fehér volt, a d-met pedig átlátszó, igaz?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Kevesebb köze lenne az L-metil, valamint a d-metil tiszta és fehér színéhez. Azt hiszem, inkább a kristálytípushoz vagy alakhoz kapcsolódott, az L-met több szögletes kristályt képez. A d-met pedig hosszúkás kristályokat képez.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Gratulálok
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sajnos nem értem, hamarosan részletesebb tájékoztatást adok az izomerek felosztásáról. Amint a polariméterem rendelkezésre áll.
 
Top