Question Nem éri meg a gyártás?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Egyszerűen nem tudom a matematikát megoldani.

Tehát tudom, hogy a legális és illegális vegyi anyagokhoz különböző prekurzorok léteznek, de egyszerűen nem értem, hogyan jön ki a matematika, legalábbis az amerikai büntetésekkel, az illegális áruk esetében.

Vegyük például az mdma-t. Könnyen eladható 100 grammért. Egy uncia grammonként eladva 2800, egy kiló szó szerint 100k. Egy kiló grammonkénti eladásához egy csomó embert kell ismerni, egy egész csomó embert, és ez rengeteg kockázatnak teszi ki az embert. 100k nem sok kemény munkáért tisztességes pénz.

A nagykereskedelemben a számok felfelé mennek, de a kockázat őrülten nagyobb, és a rablás és az erőszak esélye jócskán megnő. Nem tudom mennyiért lehet eladni egy kilót, talán 40k? És igen, két-három eladás egy évben, és kész vagy az évre. De hogyan ismered meg azokat az embereket, akik megvesznek tőled egy kilót? Ebben is nagy a kockázat.

A következő az, hogy te leszel a saját csapatod beszállítója. Ők több emberrel tudnak kapcsolatot teremteni, és többet tudnak eladni, mint te egyedül, de ez sokkal nagyobb kockázatot jelent, és gondolom, magasabb díjakat, ha elkapnak.

Értem a darknetet, ez olyasmi, amit nem ismerek az eladások nagyságrendje stb. szempontjából. Szóval kérem, szóljon bele.

Csak próbálom kitalálni, hogy hogyan éri meg illegális anyagokat árulni. Mintha tudnék egy olyan munkát végezni, mint az enyém, heti 40 órát, és kereshetnék valamivel 40k alatt. Szóval nem nagyszerű, de kevésbé stresszes, mint a dolgok eladása, ami többet hozhatna nekem, de sokkal több kockázattal járna, és csak rosszabb lenne az idő.

Valaki el tudja magyarázni, hogy milyen gazdaságossággal jár az olyan dolgok eladása, mint az mdma? Egyszerűen nem értem, hogy egyáltalán hogyan éri meg.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Úgy hangzik, mintha azt szeretné, hogy valaki rábeszélje. A közgazdaságtant már megvan. Dolgozz talán 5 napot, vedd ki az év többi részét, és keresd meg azt, amit most 48 héten keresztül heti 5 napot. Ha elég okos vagy, akkor eladhatod a dark weben és eladhatod a városodban anélkül, hogy ismerned kellene egy embert is.
 

metux1

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nem eladó,ahol született.,,kamerák követni könnyű.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Egy kg bmk annak legyen nagyvonalú és mondjuk 300€, számolva az átváltási veszteséggel stb.
Ha beleszámítjuk az időt, ami mindenkinél más és más, ha beleszámítjuk az oldószereket és néhány egyéb reagenset, amelyek 1 kg metamfetamin előállításához szükségesek, akkor mondjuk 600 €, ami durván magas becslés.
A metamfetamin nagykereskedelmi ára mennyi? 15000 E/kg legalább.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nem akarja, hogy rábeszéljék. Tényleg elég gyáva vagyok, gyakran száguldozom, de állandóan a tükröket fürkészem, és nagyon ideges leszek, ha rendőrök vannak mögöttem. Még csak nem is csináltam semmi illegálisat, hogy ennyire ideges legyek.

Talán csak nem értem, hogy milyen gyorsan lehet eladni dolgokat, és talán egy kiló eladása szupergyors, ha dark weben csinálod, személyesen csak nem éri meg a kockázatot. Még ha 5% az esélye annak, hogy egy év alatt letartóztatnak, akkor is túl nagynak érzem.

Értem, hogy mit mondtok, srácok. Az ember előállíthat talán néhány kilót, eladhatja őket különböző eszközökkel, aztán egy ideig pihenhet. Ez csökkenti a hőséget, és a számlák ki vannak fizetve. Értsd meg azt is, hogy ez magas haszonkulcs, az ember kevesebb mint 1k-t 15, vagy csak a befektetés többszörösét is meg tudja csinálni.
 

metux1

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ha nincsenek vevők kg-ban, ne kezdje el.,,,,nagyon nehéz megtalálni,ki vásárol kg-ban.....
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Még mindig csodálkozom, hogy a legtöbb eladó, aki közvetlen gyártó, vagy akinek hivatásos vegyészek dolgoznak, miért ragaszkodik csak a mainstream gyógyszerekhez, ahol a verseny egyszerűen nevetséges, és az árak csak egyre inkább csökkennek, miközben a vevők által elvárt minőség mindig rendkívül magas. És ez nem csak magával a termékkel, hanem az olyan jó szolgáltatásokkal, mint az amazon, beleértve az egynapos szolgáltatást is.

A nagyszámú, "réspiacnak" tekintett piac számos kevésbé ismert gyógyszercsalád, vagy akár csak a megfelelő kategóriákhoz tartozó gyógyszerosztályok (Stimulánsok, Empatogének, Nyugtatók, Dissos) - még mindig őrülten keresett, de csak hónapokig, ha nem évekig észrevétlenül maradt, hogy a vásárlók végül a számtalan csalás után (kemény, még mindig tartsa meg a hitet, hogy egy nap megjelenik a hír egy legális eladóról) - csak háttérbe szorulnak a matematika elvégzésekor.

Anélkül, hogy belemennénk néhány olyan vegyületbe, ahol erkölcsi vagy etikai témák merülhetnek fel, néhány példa lehetne: A-PVP, piszkosul olcsó előállítani, de csak legális eladók találhatók a nyilvános piacokon Oroszországban vagy talán Lengyelországban (de a DNM-eken a második) - a vevők még 150usd/g-ot is ajánlottak a valódiért; MXE - még ha 2022-ben több elég jó alternatívát is láttam, még mindig a felső kategóriában van, még itt is láttam egy tavaly eladott tételt 180usd/g-ért; 4-MMC, ez még mindig van szerencsére, de ha az EU-ban vagy, az egyetlen hely, ahol DNM-eken találhatsz néhányat anélkül, hogy analógokkal tépnének, az Egyesült Királyság - nagyon hosszú listát tudnék folytatni szinte minden főbb osztályra, de ez elég ahhoz, hogy ötletet adjon.

Most, ha egy eladó kétszer is meggondolná, találja ki, hogy melyik szállítót fogják a világméretű vásárlók gondolkodás nélkül ugrani, amint az első vásárlóktól származó, laboratóriumban tesztelt valódi tételről szóló információk megerősítettnek tűnnek? Az egész tétel kevesebb mint egy-két hét alatt elfogyott, miután az információ elterjedt. Csak ismételni kell néhányszor a gyártott mennyiség növelését, és mielőtt a többi eladó rájönne, hogy ez valójában jó ötlet, a jelenlegi eladó már eleget keresett volna ahhoz, hogy boldogan nyugdíjba vonuljon - (túl) mohónak lenni sosem biztonságos.

A vegyészek vagy eladók, akiknek valamilyen etikai vagy erkölcsi aggályai vannak bizonyos osztályok esetében, még inkább egy őrült kéréssel világszerte, a nyereség könnyen 10x lehet (vegyész -> eladó, nem eladó -> vevő, ez könnyen 100-200x is megugorhat bizonyos osztályoknál), mindig van esély arra, hogy kapcsolatba lépjen az ismert "menedzserekkel". hogy biztosítsák a terjesztést, amely biztonságosan eljut a felhasználókhoz, akik tudják, hogyan kell biztonságosan fogyasztani ezeket a vegyületeket, ezért nincs rossz bűn, kivéve, hogy távol maradnak a radaroktól, anélkül, hogy nyilvános piacokon vagy akár DD-nél kitennék, ha nem kis tételben gyártanak, hogy ellenőrizzék a jogszerűséget, és egyetlen tranzakcióban szállítsák a nagy mennyiséget.

Végül, de nem utolsósorban, van néhány más osztály, amelyet hivatalosan soha nem adtak ki, de ahol a rekreációs felhasználást széles körben megerősítették, rengeteg jelentéssel és a múltbeli papírokkal/kutatásokkal, amelyek megerősítik a rövid/hosszú távú mellékhatások biztonságosságát. Néhány calsses még eljutott az utolsó klinikai vizsgálati szakaszba, de egy vagy más okból (általában gyógyszeripari-mocskos politika, mint egy multinacionális cég megvásárolja az egész céget és a szabadalmakat, és mintha soha nem látták volna, mivel az alacsonyabb minőségű termékük kevésbé hatékony / nem nyújt megfelelő gyógymódot, de elég jó ahhoz, hogy stabilan tartsa a betegeket egy "egészséges" élethosszig tartó felhasználással és $ $ $ $ $ sokkal több), ezért az ilyen vegyület még mindig teljesen legális világszerte, a legtöbb szabadalom 50 év után lejárt. Általában az ilyen osztályok több képzett vegyészt igényelnek, de nem szükséges, sem szükséges drága prekurzorok. A legbiztonságosabb lehetőség a vegyészek számára, akik szeretnének jó pénzt keresni, de nem vállalnak egyetlen kockázatot sem, hogy közvetlenül vagy közvetve lebukjanak, és elcseszik a karrierjét / boldog életét teljes munkaidős állással és családdal.
 
Top