Question A dextroamfetamin gyártása

NovartisMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
ADHD-s vagyok, és szeretnék kipróbálni egy új, dextroamfetamin alapú gyógyszert, de ahol élek, rendkívül drága, körülbelül 600 dollár egy doboz... Azonnali felszabadulású Ritalint használok, de a hatás nem tart sokáig, és szerintem ez nem elég. Arra gondoltam, hogy magam állítsam elő a dextroamfetamint, de nem tudom, hogy ez mennyire kivitelezhető, és hogy sokkal olcsóbb-e, mintha a gyógyszertárban vásárolnám meg. Köszönöm a figyelmeteket!
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
az egyetlen módja, hogy van esélye, ha a kezét benzaldehid és nitroetán (az USA-ban felejtsd el, hacsak nincsenek kapcsolatai, ami valószínűleg nem, ha segítséget kér a szintézishez) ..... ...... Ha nem, ez eléggé ki van zárva a kérdés, hacsak nem akarsz komolyan elkezdeni egy kémiai hobbit, amely sokkal többe fog kerülni, mint amennyit megér, különösen a sok valószínűsíthető kudarc és a meredek tanulási görbe miatt... Ha meg tudod szerezni ezt a két vegyszert, minden más, amire szükséged van, könnyebben beszerezhető lesz. De a nap végén ember, ha nincs lábad néhány alapvető kémia felejtsd el. Lehet, hogy képes leszel kihúzni egy olyan adhd mély merüléssel, ahol megszállottja leszel valaminek egy ideig, majd továbblépsz, ha tudsz fudge néhány laboratóriumi felszerelést és szilárd befektetési tőkével rendelkezel, prekurzorokkal... de ez egy anyaszomorító szintézis (0 kémiai tapasztalattal), ha nem tudod megszerezni a megfelelő prekurzorokat... és az amfetamin a könnyebb oldalon van.

Igazság szerint a következő legjobb lehetőséged, ha veszel egy csomó amfetamint valakitől itt, 600 dollárért kibaszottul többet kapsz titkos amfetaminban, mint amennyit valaha is remélhetsz a gyógyszertárból. Egy gramm amfetamin x50 20mg-os adag adderal. Valószínűleg racém lesz, de ha van valami, amit valószínűleg le tudsz húzni onnan, ahol most vagy, az valószínűleg az itt vásárolt amfetamin felbontása dextro formára... ez lenne a legésszerűbb és legpraktikusabb kiindulópontod...
 

NovartisMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Brazíliában élek, nem tudom, milyen könnyen megtalálom az amfetamin szintézis és a Ritalin szintézis( metilfenidát) prekurzorát. Van a fejében, hogy mennyibe kerül egy alapvető laboratórium csak apró mennyiségek előállításához?
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Nos, nézzük a dolgot így. Bármilyen gyógyszer előállítása valójában meglehetősen egyszerű, ha az összetevőkkel mindennél jobban rendelkezik. A megfelelő felszerelés a második, mert ha megtalálod a vegyszereket, akkor néhány üvegedény és kávéfilter segítségével elkészítheted az adderalt. Ha nincs meg az összes hozzávaló, akkor kezd nehézzé válni a dolog, és ez egy nagyon hosszú, bonyolult projekt lesz.

Mivel Brazíliában vagy, fogalmam sincs, milyen nehéz lehet beszerezni a szükséges vegyszereket. De van egy tisztességes esélyed, mert nem az Egyesült Államokban vagy, de még mindig egy fejlett országban vagy, amelyik lehet, hogy erőfeszítéseket tett, hogy megakadályozza a drogok előállításához szükséges összes vegyszerhez való hozzáférést....

A fő hangsúlyt, ahogy már mondtam, a "benzaldehid" nevű vegyszer és a "nitroetán" keresésére kell helyezned... ha ezt megtalálod és megrendeled, akkor ezt elég könnyen meg tudod csinálni anélkül, hogy bármilyen laboratóriumi felszerelést vásárolnál. A benzaldehid és a nitroetán előállításához szükséges laboratóriumi felszerelés eléggé kiterjedt.....

Ha nem találja ezeket, akkor is megrendelheti és importálhatja más országokból, főleg Kínából. Kína bármit elküld. Európában is van néhány ország, amelyet nem érdekel, hogy hozzáférhetsz-e ezekhez a vegyi anyagokhoz. Mint például Csehország. Ez egy gyakori. Az egyetlen akadály ezzel kapcsolatban most az importálás az országod vámhatóságaival. Talán törődnek a kábítószer-behozatallal, és van egy ügynökségük az illegális behozatalok felderítésére. Mivel vegyi anyagokról és nem kábítószerekről van szó, itt nagyobb esélye van. A feladó is rosszul címkézheti a vegyszereket, ha néha megkérdezed. Ez segíthet abban, hogy bejusson az országába. Így azonban bajba kerülhet. ezért ezt a lépést alaposan át kell gondolni.

ha ez a projekt a megfelelő vegyszerek megtalálásáról szól, akkor ez tulajdonképpen elég könnyű lesz. Az ok, hogy bármilyen laboratóriumi felszerelést vegyszerek készítéséhez vásárolhatsz, amit nem tudsz megvenni.
ezt egy befőttesüvegben is megteheti, ha a következő vegyszereket tudja beszerezni.

-Benzladehid
-Nitroetán
-Nátrium-borohidrid (lehet, hogy némi munkát igényel, de viszonylag könnyű)
-Ammónium-acetát (beszerezhető, nem illegális. Ami ideálisabb, az a ciklohexilamin vagy n-butilamin nevű vegyszer, amit egy kicsit nehezebb megtalálni. De ezek közül bármelyik működik)
-99%-os izopropil-alkohol (könnyű)
-Nátrium-hidroxid (könnyű)
-Kénsav (könnyű)
-Réz-szulfát vagy réz-klorid (könnyű)

Lehet, hogy kihagytam valamit, és ha igen, akkor az valami jelentéktelen..... A legfontosabb dolgok meg vannak számolva... Ilyen egyszerű lehet..... Munkával és laborfelszereléssel a fenti vegyszerek bármelyikét elő tudod állítani, kivéve a nátrium-borohidridet. Ha azt nem találod, vannak egyszerűbb alternatívák... használhatsz higany fémet, amit én kerülök, de van egy folyamat, amihez nikkel-kloridot (könnyen megtalálható) és cinkport (szintén könnyen megtalálható) használsz. de itt meg kell tanulnod, hogyan kell redukciós folyamatot végezni ahelyett, hogy csak vegyszereket kevernél.. de ez oké, meg lehet csinálni...
 

84modfo3j

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
hol találom meg, hogy hogyan kell dextrót készíteni ezzel a vegyszerrel?
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Sziasztok, lenne egy kérdésem: Tudja valaki, hogyan lehet az amfetamin-szulfát por=>metamfetamin-hidrokloridot helyettesíteni?Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat.
 
Top