Question laza koksz visszasajtolása gyöngyházzá

thecrew

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok!

Importáltam laza tiszta kokaint és im kíváncsi vagyok, hogyan tudom visszanyomni és újra gyöngyházfényűvé tenni?

Köszönöm!
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Meg kell tisztítani a terméket.
A legjobb módja az, hogy újra bázist készítsen, és utána HCl átkristályosítása hexán és Etilacetát 3:2 felett, akkor elveszít körülbelül 5% -ot.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Egyenletesen permetezze be acetonnal
Nyomja meg hidrolitikus préselővel
Szárítsa mikrohullámú sütőben óvatosan, hogy ne égesse meg
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Soha nem hallottam még arról, hogy valaki egy tégla bázisú kokaint préselt volna, kivéve Peruban, Bolíviában és hasonlókban. Azokon a területeken nyers kokainpasztát árulnak, amit az emberek elszívnak.
Azt sem hallottam még soha, hogy valaki acetont javasolna. A kokain nem oldódik acetonban, így szkeptikus vagyok, hogy nagyon jól összeállna. Ne higgye el nekem, de a helyemben én vizet használnék, de csak egy kis mennyiséget, hogy kemény paszta legyen belőle, és utána nyomkodnám. Készen állnék arra, hogy felfogjam az esetlegesen kiszivárgó vizet.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3

Ez az eredeti bejegyzés

alaza koksz visszasajtolása gyöngyházzá


Kérdés

Hé srácok, én importáltam laza tiszta kokaint és im kíváncsi, hogyan tudom visszanyomni és gyöngyházfényűvé tenni újra? Köszönöm!
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Olyan kokszot kap, amelyet porrá alakítottak, és megpróbálja újra eredetivé tenni.
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ne használjon vizet, mint otthon javasolt lol.

Fújja be acetonnal. Nyomja össze nem túl erősen, különben nehezen törik össze. Hagyja a sajtóban 24 napig.

Vedd ki és szárítsd meg vagy a levegőn vagy alacsony alacsony hőfokon + ventilátorral és 24-48 óra múlva olyan lesz, mint újkorában.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A vízzel kapcsolatban a következő a helyzet. A kokain disszociál benne. Mivel itt vannak gyerekek, akik szart sem tudnak, ez azt jelenti, hogy kokain 1+-ra és cl--re hasad. A kokain 1+ majdnem alap kokain, de mégsem az. Ez báziskokain egy plusz hidrogénnel. A hidrogéngáz 1 proton és egy elektron. Nézd meg, hogy van töltése. Ezt jelenti a +: és az 1 azt jelenti, hogy van egy plusz elektronja. Itt az első kémia leckéd. Az elektronok úgy keringenek az atommagok körül, mint a hold a Föld körül. Ahogy a holdak gravitációja húzza az óceánokat, és létrehozza az árapályokat. Az 1 elektron tehetetlensége húzza az atommagot, ami instabillá teszi azt. De hé. Ha lenne 2 hold vagy 2 elektron, akkor ellentétes irányba húznának, és akkor az árapályok/föld/atomok egyensúlyban lennének. Vagy.... stabil. Tehát az instabil atomok biztos szeretnének felvenni egy elektront és stabilakká válni. Erről szól a kémia. Szóval. Keverd el azt a szart acetonban. Nem oldódik (hát nagyon kevés, 1g/100ml) és elpárologtatod. Mi történt? Nem szar, a por megszáradt. Keverd el vízben. Mi történt? A kokain feloldódott és ahogy a víz elpárolgott. Az anionok megragadták a kationok elektronjait. A kémiában ezt ionos kötésnek hívják. Menj és szárítsd meg a porodat, én meg visszaszárítom a kokainomat. Nem teszel egy grammot egy gallonba, hanem egy grammot egy milliliterbe, mert ez a kokain HCL oldhatósága vízben. DE nem használsz annyi vizet, mert nincs tiszta kokainod. Gondolj a 70%-ra, talán próbáld ki a 0,7ml/g-ot.
Te jössz. Nem sajnálom. 😗🙄
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Itt van az oldat, amelyet lamoniac permetezel anélkül, hogy túlságosan nedvesítenéd, megnyomod és a napon hagyod. Tesztelés és jóváhagyás
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Sal ammoniac? Ammónium-klorid? [Kokain]H+ Cl- <----->Nh³+ Cl-=nem lehetséges reakció. Itt csak a víznek volt funkciója, azon kívül, hogy egy kis mérget adtál a kokainodhoz.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Próbálja meg használni a vizet egy csepp benzin benne,műanyag vödörben kiszáradni owen at50-60C tesztelt és az emberek actualy szeretik benzin kokain
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Valószínűleg így is tettek. Akarod látni, hogy az idióták tényleg ugrálnak örömükben? Vágják le azt a szart egy kis metamfetaminnal. Valahányszor valaki errefelé azt mondja, hogy nagyszerű kokainja van, mindig van benne metamfetamin. Én azt mondanám, hogy ha azt akarják, hogy megvaduljanak, tegyenek bele egy kis levamisolt, ami amfetaminná és aminorexszé metabolizálódik, épp időben, hogy a kokain elillanjon, de ez fizikailag kibaszza az embereket.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Vagy azt akarják, hogy annyira függővé váljanak Tegyen 2-3% heroin.hcl-t bele gonosz szarság
 
Top