Question Por alakban vs. kőzet alakban

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Tehát: A szaknyelvi fordítás a szaknyelvi fordításokban is megjelenik,

2 egyedülállóan különböző kábítószerpiac között élek. Nagyjából egy óra az egyik úton az egyik, egy óra a másik úton a másik piacon. Mindkettőnek nagy szabadtéri piaca van. Az egyik piacon 5, 10, 20 dolláros zacskókban árulják a kábítószert. A vágás már hozzá van adva, mint ahogyan az is, hogy milyen anyagok jöttek a nagykereskedelemben (különböző fentalogues, h, nitazének, benzók, Xylazine stb.) Mindkét helyen más-más receptek vannak. A zacskók hatalmasak, de nyilvánvaló, hogy rengeteg cut n filler van. Most a másik piac, ami kb. ugyanilyen távolságra van az ellenkező irányban, szintén drogot árul. Ők 20 dolláros zacskókat, fél grammokat és grammokat árulnak. Az első helyen említett piactól eltérően a drog ezen a környéken mindig kő formájában van. Ha valaki megpróbálna port eladni, nem lenne szerencséje. Ezek a 20 dolláros zacskók vagy fél vagy teljes grammok általában dormin tablettákkal (difenhidramin ) vannak ellátva a sziklával együtt vagy a sziklához kapcsolt kiegészítő zacskóban. Mivel ismeri mindkét piac im jól tudja, hogy a piac a sziklák a kábítószer még mindig erősen vágott. Csak valahogy hozzáadják a kinint, xylazint, etizolamot vagy manitolt, és valahogy összekeverik a szart, és visszafordítják rock formába. Sok módszert hallottam, de a legtöbb ppl úgy tűnt, hogy csak megtekintették a folyamatot, és nem igazán tudtak tanítani. Azt mondhatták, hogy sajtot használtak, vagy folyékonnyá alakították, majd lefagyasztották. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban bc nem engedhetem meg magamnak, hogy elbasszak bármit is......
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Barátom, hagyja el azokat a piacokat, és vásároljon ebben. ha vásárol valamit, az tiszta lesz. És ha vágott, akkor meg tudják mondani, hogy mivel és mennyivel.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Tehát ppl, hogy az eladó itt hajlandóak használni a letéti szolgáltatás helyes ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Mi a faszt jelent ez? Melyik országból? Ez őrülten hangzik, ember, beszéljünk a kultúrsokkról! Bárhol a környezetemben az erdőbe sétálok, és találok drogot vagy prekurzorokat. Sokféle. Inkább kakálnék az utcán és törölném ki a seggem a puszta kezemmel, minthogy pénzt fizessek azért, amit leírtál.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
USA. A beszerzés a közép-amerikai kábítószer-országokból, mint például Kolumbiából Pablo Escobarral a mexikói kartellekre váltott. A csempészet nehezebbé vált, így a #4-et kezdték felváltani a fent. Aztán a fent elleni törvények miatt más hasonló anyagok is megjelentek.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Az USA-ban n Kanadában most a fenthez hozzáadott nyugtatók kérdése. Nos, reálisan, amikor gázkromatográfiás vizsgálat során sok vizsgált zacskó akár 20 anyagot is tartalmazhat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Higgye el, én már átmentem 100 oldalnyi elemzésen, ha az USA-ban van, nézze meg ezt az erőforrást , lehet, hogy lát néhány szart az ön nyakából, talán még valamit, amit már kipróbált. Ha jól emlékszem, 100 dollárért tesztelik a te drogjaidat, csak küldd el postán.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Az egyetlen kábítószer, amit régebben vásároltam, csak diacetilmorfint és paracetamolt tartalmazott. Bolyhos bézs színű por.
 
Top