Looking for a vendor pmk glycidade

organicchemist2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Hé keresünk egy szállítót pmk glicidát raktáron Németországban, és a segítséget nagyon nagyra értékeljük.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
lehetőségem van 1-20 kg-os tételenkénti szállításra
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Ha kereskedelmet szeretne folytatni a fórumon, először hozzon létre hirdetéseket
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
volt ellenőrizni hirdetések (ha ezek azok, amikre gondolsz), amely kínált 1000 $ 30 nap...
alább két hirdetés. majdnem 30 nap... alig több mint 100 kattintás, 1 csak 1 hozzászólás (nem járul hozzá)...
PLeONbZSqQ
Fogadok, hogy ez a hozzá generál nem foglalkozik. ha nem, hogy legalább a költségek megtérülését.
Hogyan lehet engem üldözni, hogy helyezzen el egy add? Vagy csak fizetni, és akkor engedélyezett formájában "add"...

Kérjük, ne vegye támadásnak vagy bármi másnak... mi hollandok lehet hangzik durva, ha teljesen nem gondoltam.. de ez csak az én értékesítési agyam gondolkodás hangosan ...

Köszönöm
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Igen, rájöttem... bocsánat, túl sok az ízület... ;)
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Tudom, hogy azt mondta, Németországban vannak lehetőségek Kínából, és tudom, hogy átjutnak Németországba cas számok 28578-16-7 és 4676-39-5 állnak rendelkezésre egy jól ismert kínai honlapon használja a letéti letétet, akkor szükség van egy öszvér vagy egy hamis bank a fizetéshez
 
Top