Question P2P az amfetamin-szulfáttá a Leuckaert Wallach-reakció révén! Tud valaki segíteni nekem, kérem?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Sziasztok,

Találtam egy stabil P2P forrást Kínából, ez csak 350USD / L, és ez tényleg tiszta színtelen olaj, nem narancssárga, sárga vagy a szennyeződések jele, és az illata egy kicsit olyan, mint a virágok és az alma, mint a P2P illata!
Most szeretném szintetizálni az amfetamin-szulfátot a Leuckaert - Wallach reakcióval úgy tudom, hogy ez egy 2 lépéses reakció, mint ahogy a mellékelt képen látható, Hollandiából származom, ezért szeretném úgy csinálni, ahogy a képen látható a ''holland módon'' H2O-val, tud valaki írni nekem egy részletes szintézist minden mással együtt, amire szükségem van, mert nem vagyok kémikus!
100 ML P2P-vel akarok kezdeni....
Köszönöm mindenkinek, aki részt vesz!
 

Attachments

  • HCQi7TkJRy.png
    HCQi7TkJRy.png
    87.9 KB · Views: 128

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
ha hollandiai, akkor menjen a www.laboratoriumdiscounter.nl/de/ vásárolni nátrium-borohidrid és csökkenteni vele. akkor is lehet használni p2p borohidrid. az amfetamin részlegben van egy kézikönyv, hogyan kell csökkenteni p2p wiht nátrium cianoborohidrid és ez még gyengébb, mint borohidrid. és ha van rossz eredményt könnyen szintetizálható nátrium-cianoborohidrid nátrium-borohidriddel. és ne használja a leuckart módszert mindig több időt és a hozam szívás 30% a normális még rossz borohidrid kell csinálni jobb és te vagy nl. így könnyen hozzáférhetsz a borohidrid ne pazarolja az idejét.
 
Top