Question A prekurzorok új generációja?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Tudom, hogy ez sokaknak itt nem számít/nem érint, de a DEA nemrégiben egy csomó vegyi anyagot felvett a "különleges megfigyelési listára".

Most már tudom, hogy ez nem akadályozza meg a csomagok téves címkézését, de kevesebb jogi védelmet biztosít a házi vegyész számára, ha a csomagot bármilyen okból lefoglalják.

Mivel számomra a jogbiztonság az első, a második és a harmadik helyen áll minden más előtt, ez lesújtó hír.

Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek merre fog haladni a prekurzorok jövője?

Az amfetamin esetében a dietil-fenilacetil-malonát még mindig jó, úgyhogy ott nem kell aggódni. Ezekből könnyű újat készíteni, úgyhogy nem aggódom túlságosan.

Az mdma esetében ez trükkös. Az összes glicidát már illegális. Azt hiszem, a 3,4 MD-APAAN egy új út lesz, mivel úgy tűnik, hogy a 3,4 MD fenilacetonitril kapható.

A mefedron esetében a 2 jodo 4 metil propiophenon még mindig lega, szóval ez rendben van. Esetleg vannak más csoportok is, amelyek könnyen hozzáadhatók és eltávolíthatók a 2 pozícióból?

Egyéb gondolatok más prekurzorokra?
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
A 2chloro4metilénopropiofenon a 4mmc számára használható
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Elfelejtettem a klórfajtát! Valószínűleg olcsóbb is, mint a jódos. A DEA elég lassúnak tűnik a dolgok megváltoztatásában, ezért úgy tűnik, a legjobb módszer az, hogy egyszerre csak egy vegyszert változtatunk meg, majd áttérünk a következőre, azaz a klór, majd a jód, metilglicidát etilglicidátra, stb.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A prekurzorok piaca két irányba fejlődhet:
- a dizájner prekurzorok olyan összetett molekulák, amelyekből tiltott anyagok nyerhetők (például BMK glicidát)
- prekurzorok szintézise egyszerűbb legális anyagokból (például 4-metilpropiofenon, amely viszont egyszerűbb toluolból nyerhető).

Egy másik lehetőség is lehetséges, ez a végtermékek helyettesítése analógokkal, például:
metamfetamin (fenilacetonból) - 2-fluor-metamfetamin (legális 2-fluorfenilacetonból nyerik).
Mefedron - 3-klór-metkatinon
MDA - 4-FA (4-fluorbenzaldehidből)
Sok példa van, és azt hiszem, a következő évtizedre elegendő ötlet lesz a jogszabályok kijátszására.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Ők csak azt akarják, hogy könnyebb legyen a munka úgy értem, hogy vannak programok (ellenőrizheti, hogy közzéteszik info, mint ''blabla szükségünk van néhány szoftver katalógus vegyi anyagok leírással'' ez azt jelenti, hogy ha valami van megrendelve, akkor rákattintanak, és még a leghülyébb ember fogja tudni, hogy mire használják, mert minden vegyi anyag van leírás, mint ''potenciálisan gyógyszergyártó reagens'' stb.
 
Top