Question segítségre van szüksége a 20320-59-6 esethez

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Sziasztok, nemrég rendeltem Bmk glicidát olajat, cas 20320-59-6. a késedelmes szállítás megbocsájtására az eladó a 20320-59-6 port is elküldte nekem, valamint az összes feldolgozási lépést, amelyek szerintem nem a megfelelőek. mit gondoltok, mi a legjobb technika az A olaj megszerzéséhez, majd az amfetamin-szulfát megszerzéséhez. Szükségem van valakire, aki lépésről lépésre eligazítana kérem. köszönöm.
 

pARko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Igen ám, de hogyan...
Kérem, lehetséges lenne, hogy segítséget vagy részletes magyarázatot kapjak Öntől.

Köszönöm
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Már elküldtem a témákat egyértelmű magyarázattal. Mire van még szüksége?
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ez a közösség szerintem már régóta aktív, így a gyártási lépésekkel kapcsolatos leggyakoribb kérdések már elkészültek és megválaszolásra kerültek. Ha további segítségre van szüksége, mert nem ért valamit a megadott témából, akkor kérje a téma hozzászólásaiban, de először ellenőrizze őket, mert lehet, hogy a válasz a válaszokban van.

Én nem tisztelem ezt a konkrét intézkedést, a fórumok összeomlanának ugyanazokkal a kérdésekkel, mint sok Dread topic, és ez megnehezíti a pontos és megbízható információk megtalálását.
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Én is új tag vagyok, de ahogy te is, én is megkaptam az attencion hívást G.Patton barátunktól, mert válaszoltam egy üzletkötésről szóló szálra.

Ő egy régóta a közösség által elismert szakértőként elismert tag, és mindössze 2 nap alatt, mióta regisztráltam, segített nekem sok kétséggel és hamis információval, amelyekkel évekig kellett foglalkoznom a helyi kereskedőkkel és vásárlókkal.
Tehát kérem, ne érezte rosszul magát, ha ő vagy bármely más tag emlékeztet a jobb gyakorlatok a fórumon, mert tényleg segítenek és vigyáznak egymásra, mint tagok.
Azt hiszem, meg fogja találni, hogy ez egy nagyon szoros és barátságos közösség, amely igyekszik javítani támaszkodva kölcsönösen.
 
Top