Looking for a vendor Partnerre van szüksége

Werner

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, én vagyok looling egy partner, hogy elkezdje a halál cseppek, ha van valaki intrested anawer a szál, köszönöm a figyelmet.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ha partnert keres (latin-amerikában), akkor nézzen meg néhány közösséget a bal oldali csoportok részben. ott vannak csoportok brazíliából, venrnzuelából, argentinából stb. ott nagyobb eséllyel találhat tényleges partnert.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Igen, fontos, hogy melyik országban tervezi a gyógyszerek ilyen módon történő értékesítését. Általánosságban érdekes lesz megfigyelni az ilyen forgalmazási módszer bevezetésének tapasztalatait
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Először is mi az a halálcsepp? Másodszor Mr. Heisenberg utalok az Ön memorandumára a márkázási partnerekről, hogy segítsen javítani a világban értékesített anyagok minőségét. Én mindezzel egyetértek, olyan szélsőségekig mentem el, amelyek miatt a partnereim átértékelik a partnerségünket, mert próbálom csökkenteni annak az esélyét, hogy valakinek problémája legyen a termékünkkel. most végül is megveszek egy terméket, hogy eladjam a vásárlóimnak, de igyekeztem elkerülni, hogy bármit is kapjak, ami rosszabb minőségű. Nem lenne a projektje jól szolgálja, ha ezt vállalja, mint egy módja annak, hogy biztosítsa, hogy sok ember a lehető legjobb terméket kapja, és ugyanakkor pénzt csinál ez, hogy ki tudja, mit tud elérni a projekt.
 
Top