Question Looking for a vendor Nabh4,p2np rendelés polland EU_EU , biztonságos ?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Sziasztok srácok . Az EU-ban élek és dolgozom. Szeretném megvásárolni ezt a két vegyületet az EU-ban. Nem jelent problémát, hogy 10 kg-os csomagokat rendeljek ezektől a cégektől? Inkább egy tisztességes tagtól vásárolnék. aki gondosan csomagolva és mindig készleten, lopva elküldi nekem.
 
Solution
Hello, first of all, follow our rules and don't post same question in several topics. It is spam.
About your question, visit BB Listing and ask from suppliers. There are several supplier of P2NP and NaBH4 in EU.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
10kg közvetlenül? ez kockázatos imo, van egy hamis név, egy hamis személyi igazolvány vagy smtg, hogy névtelen legyen? van egy névtelen cím ect?

Számomra szükséged van, mielőtt megrendelést adsz, hogy lássuk, milyen változót tudsz nyilvánosságra hozni, minden változót látnod kell, és minden módon látnod kell, ha nincs hamis neved, talán nyomon tudnak követni téged vagy smtg-t, de ha nyomon követnek, hamis címet adsz? van egy rejtekhelyed, hogy elrejtsd a dolgaidat? van egy kifogásod a kémiai dolgaidra? ismert vagy a rendőrség számára?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Helló, először is, kövesse a szabályainkat, és ne tegye fel ugyanazt a kérdést több témában. Ez spam.
A kérdésével kapcsolatban látogasson el a BB listára, és kérdezze meg a beszállítóktól. Az EU-ban több P2NP és NaBH4 beszállító van.
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Találtam ötleteket lopakodó szállításra, hamis címre, sokan írtak tapasztalataikról a fórumon. Én inkább egy tisztességes magánszemélyt (EU) szeretnék itt a fórumon, aki birtokolja és árulja. valaki?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
A BB Listing összes eladója tisztességes. Közvetlenül megkérdezheti őket a reagensek holt cseppjeiről vagy a hamis címzettekről. Biztos vagyok benne, hogy értékes tanácsokat fognak adni.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Sajnálom, hogy nem tudtam törölni a másik kérdésemet. köszönöm a válaszát
 
Top