Question Metamfetamin szintézis acetaminofenből?

Waltuh Black

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Próbált már valaki metamfetamint szintetizálni acetaminofenből, különböző ópiodokat néztem, és rábukkantam az acetaminofenre. A két anyag nagyon hasonló, tudja valaki, hogyan lehet acetaminofenből metamfetamint szintetizálni?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
AzN-(4-hidroxifenil)acetamid nem keton, hanem amid, a szén helyett az NH-csoport miatt. Ráadásul az aromás benzolban van egy hidroxidcsoport. Ez nem fenil-2-propanon, ami egy keton. Ha nem ismered az alapvető szerves kémiát, menj vissza a kémiaórára. Azt sem tudod, hogy mik azok a stimulánsok és opioidok! Annyira süket vagy, hogy a higany melletted kevésbé süketnek tűnik.
 

Waltuh Black

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Azért vagyok itt , hogy megtanuljam a szerves kémiát, nincs hozzáférésem ilyen órákhoz.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
WABnJxP2uj
Az OH rész az ecetsavat, az NH2 az acetamidot, a CH3 rész pedig az acetont teszi. Adjunk hozzá egy aromás benzolgyűrűt, és ez lenne a fenilaceton. A szerves kémiát jó megtanulni. Jó az agyat tudással táplálni. A tudás sikerélményt ad, amikor kísérleteket végzel, vagy sikerrel jársz valamiben. A Breaking Bad egy klassz sorozat. Drogot főz, megöli az ellenségeit, és a holttesteket speciális savban oldja fel. A sebesség félelmetes.
 
Top