Question Metamfetamin kristályosítási folyamat kérdés?

SonsOfTheWicked

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Éppen a főzős kurbli 3. részét néztem a bácsival, amikor a videó végén elvágja, mielőtt kikristályosíthatná a terméket. Tudja valaki az általa használt eljárást vagy egy olyan eljárást, ami működik?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Csak a válaszért jöttem. Tegnap megtisztítottam néhányat úgy, hogy összetörtem és 100%-os acetonban kimostam a Buchner-tölcsérben, majd forraltam egy kis desztillált vizet és pipettáztam, amíg minden csak feloldódott. Aztán nuked néhány aceton, hogy forró, és adtam hozzá cseppenként a keverékhez, amely ült a serpenyőben én főzött a vizet (dupla kazán stílusban), amíg felhős lett. Ezután még néhány csepp vizet adtam hozzá, amíg tisztult. Ezután rátettem a fedelet az üvegre, és egy törülközővel betekertem, hogy kihűljön. va pár óra múlva ment a hűtőbe. Lefekvés előtt betettem a fagyasztóba. Ma reggelre egy fagyott iszap lett belőle, ami nem igazán volt szétválasztható, ezért felmelegítettem és elpárologtattam az összes folyadékot. Hagytam megszilárdulni, majd kikapartam az üvegből egy kis fóliára és egy villanykörte alá tettem. Amit most kaptam, az amorf kristályos csomók, de 23% -ot veszített a súlyából, és sokkal jobb íze van, és könnyebben beindul.
Összefoglalva; az acetonos öblítés meglehetősen hatékony volt, az átkristályosítás pedig haszontalan.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ph 5, aceton 99%-os hcl, és hagyjuk egy hétig.Kristályok képződnek, ez nagy mennyiségben fog működni.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Nagyméretű kristályok lesznek belőlük, vagy mikrokristályok maradnak?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Nem nagyon nagy, de nem is nagyon kicsi, jégkristályokká válik. miután felmelegítette, sziklafehér kristályokká válik, nagy enought, amit costumer által boldogan:)
 
Top