Question Mefedron az Egyesült Államokban?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Gyakori a mefedron az Egyesült Államokban?

Én személy szerint soha nem láttam, hogy utcai árusok kínálnák, de biztos vagyok benne, hogy online vásárolják.

Úgy tűnik, hogy az embereknek kezdetben nem tetszene, mivel "kutatási vegyszernek" tűnik, de talán ha az ár megfelelő lenne, és ingyenes mintákat adnának, az emberek biztosan megkedvelnék.

Csak úgy tűnik, hogy ez egy kiaknázatlan piac.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Ugyanaz a sok ember módja az A-pvp flaka és most im florida járvány.
Mephedron volt a bathsalts
A 4mmc olyan, mint az mdma és a kokain keveréke.
1g 100 dollárért is eladható.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Egyetért az állításával, hogy ez egy kiaknázatlan piac. Alacsony előállítási költséggel és kokainhoz hasonló hatással, könnyű szintézissel és nem drága prekurzorokkal rendelkezik. Eladhatja 30-35$/g áron, és hatalmas profitra tehet szert.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nem néztem itt, de a bromo 4 metil propiophenon ára nem lehet több, mint a pmk EthGly, ugye? Van egy kiló abból 300-ért, a 4mmc prekurzort inkább 200-nak képzelem.

Én is erre az árkategóriára gondoltam, talán 40 grammonként. A 60 egy kicsit magasnak tűnik, mivel úgy tűnik, hogy az ember gyorsan elégetheti, akár egyedül is.

Régebben jó kokaint kaptam 60-ért grammonként, és ezt egy barátommal osztottam meg egy éjszakára. A 30 ésszerű összeg volt, de emiatt legfeljebb hetente kétszer csináltuk. A 40 grammonként sokkal többször, például heti 3-4 alkalommal is hasonló használatot eredményezne, és ez jót tesz az üzletnek. Bár ez csak vélemény.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Nézze meg az árakat a Listázás körül. Rövid idő alatt elég nagy léptékben egyedül is előállíthatja. Nincs szüksége nagy laboratóriumra. Egyetlen hátránya van, hogy a 2-brom-4'-metilpropiofenon erős szagú.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Ugyanaz a szintézis, mint a bk mdma, mint az mmc, de u használ más egy prekurzor bk-mdp2p
 
Top