Question Elveszett

alpha2222

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bro, nemrég érdeklődtem a kémia iránt, nagyon keveset tudok, vettem néhány üvegárut és ilyesmit, , nem érdekel, amikor fiatalabb voltam, itt és ott dabble salétromsavat készítek, megpróbáltam a kezemet néhányszor a met(tönkrement), minden videót 20-szor megnéztem, minden szintézis más.... A legtöbbször ugyanúgy kezdődik, fólia, amalgám, higany, p2p oldat, aztán mindent megváltoztatunk a savakkal, ez azt jelenti, hogy hogyan jutunk el a kristályosodási részhez, senki sem fejezi be a videót a szilánkokkal, csak a fehér termékkel. hogyan jutsz a szilánkokhoz? Igen, én ekkora kezdő vagyok, a legtöbben nevetni fognak, de hogyan lehet megszerezni a rohadt szilánkokat?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne félj, itt van egy példa. ez egy metkatinon, de ugyanúgy működik a metamfetamin. a kezdeti izoláláskor a hidrokloridja valóban mindig porszerű lesz, az átkristályosítást, ahogy az alábbi linken látható, az első termés szűrése és szárítása után kell elvégezni.
Ne feledje, amikor MA-ról beszélünk, csak a D-izomer rendelkezik a megfelelő kristályszerkezettel ahhoz, hogy nagy kristályokat hozzon létre. a hidroklorid racém keveréke soha nem fog olyan szép kristályokat képezni, mint az izolált D-izomer.
Szintén az anyagok rövid listájából szerintem hiányzik a metilamin, ha csak elfelejtetted vagy nélküle próbálkoztál idk, de én megpróbálnám vele :^)

 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
milyen izomer kaphat így készült 4mmc?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Hasonlóképpen 4 MMC is van egy királis szén és létezik egy pár izomer után szintézis ismert és hagyományos módon.Van irodalom leírása felbontás, nem tudom, milyen módon, de én adnék egy próbát vakon borkősavval vagy valami hasonló, én talán ásni néhány cikket később ma este, ha van időm.
Ami a hatást illeti, az S-izomer 50x szerotonergebbnek tűnik, a kristályszerkezetről nem tudok nyilatkozni, talán derítsd ki magad és mondd el nekünk.
 

alpha2222

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm,követtem egy videót a redukciós reakcióról, készítsünk p2np oldatot 5 gramm p2np 50ml alkohol 20 gaa, nátrium-hidrogén. 25g 75ml vízhez, fólia higany-nitrát, amalgám készítése, öntsük az oldatba, amint az oldat elkészül, adjunk hozzá lúgoldatot hagyjuk ülni, húzzuk tisztára, majd vízmentes aceton és kénsav hozzáadásával hozzuk a ph-t 6-ra, egy ideig fagyasztóba dugjuk húzzuk és vákuumszűrjük, a videóban lévő haver kihagyott néhány lépést az amalgámhoz, de rájöttem, hogy ez a rész, itt egy másik kérdés, rendeltem egy kis salétromsavat a chemlab-tól azt mondja, hogy .01 bizonyíték, amikor keverem a higannyal, hogy a nitrátom nem csinál semmit, nincs reakció próbált fűtés ez azt jelenti, hogy csak nem elég erős, és még egyszer köszönöm, hogy válaszol a kérdéseimre, tudom, hogy a legtöbbet kuncogott, de nagyon értékelem, hogy....
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ó, szóval amfetaminról beszélünk, oké?
Akkor ez megváltoztatja azt, amit mondtam.
A bizonyítás nem jó módja a koncentráció leírásának, de úgy hangzik, mintha volumetrikus oldatot vettél volna, ami azt jelenti, hogy nagyon híg.
Ezt úgy tudod megkerülni, hogy veszel egy ekvivalens mennyiségű higanyfémet és 3x3cm-es alumínium négyzetekkel sokat kavargatod egy lombikban ecetes közegben, ne használj 9%-os ecetsavnál többet és időnként nyomd lefelé a négyzeteidet a higannyal érintkezve. egy idő után már alig vagy egyáltalán nem kell higany maradnia az alján és az amalgámosodásnak nyilvánvalónak kell lennie.Ekkor lecsapolod, az öblítést egyelőre kihagyod és hozzáadod az ipa-ban és ecetsavban oldott p2np-t. Ha eljutsz idáig és sikerül izolálnod egy szerves réteget, akkor ajánlatos MgSO4 vízmentes oldattal szárítani vagy némi sósavval mosni. ügyelj arra, hogy a kénsavad ne legyen szintén térfogati oldat. a sók kicsapásához használd az aceton és a sav 1/10 szolját.
A kicsapáshoz tehetsz magadnak egy szívességet, és kihagyhatod a kénsavat L-borkősavért (borszaküzlet). Egyszerűen oldja fel a szilárd L-borkősavat alkoholban egy kis hővel, és használja úgy, ahogyan az aceton H2SO4 oldatot használná. így a d-amfetamin tartrátsója marad, a farmakológiailag kívánatosabb enantiomer. a tartrátsók végül is száraz állapotban stabilak, ellentétben azzal, amit korábban gondoltam.
 
Top