Looking for a vendor Koka magokat vagy kokaleveleket keres

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
A kokain freebase extrakciójának hozama koka levélből vagy koka teából kb. 0,48%.

Ettől függetlenül csak 1 kg kokain előállításához egy teherautónyi levélre lenne szükség ( +/- 210 kiló 1 kg kokainhoz).
A szükséges infrastruktúra valószínűleg nem éri meg.
Az európai kokainszintetizáló emberek kokainmentes bázissal fűszerezett termékeket importálnak, például cementet, textíliákat vagy másokat, hogy aztán kémiai eljárással kivonják a kokainmentes bázist a fűszerezett termékekből.

A legjobb esélyed valószínűleg az lesz, ha találsz egy olcsó forrást a minőségi kokainhoz.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
A Delisse micropulverezett kapható a clearnet boltokban, és könnyen átjuthat a perui vámon, ha nem spanyolul beszélő országban van, mivel kereskedelmi csomagolású és csak egy zöld por, amit zöld teának feltételeznek. Emellett könnyen őrölhető is. A magok könnyen beszerezhetők egy egyszerű Google-kereséssel, mivel a legtöbb országban nem illegálisak.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Magokat és élő növényeket itt szerezhet be - https://www.vreeken.nl/
100% legális és nem átverés, igazi kedves emberek jó komunikáció és sokáig tartott, hogy megtaláljam őket. Sajnos a magok csak évente egyszer állnak rendelkezésre, és előre kell rendelni, aztán az igazi szarság az életben tartásuk. Mind a 6 magom csírázott, de 6 hónapnál hosszabb ideig életben tartottam őket, azt tervezem, hogy átmegyek és veszek néhány élő növényt.
Ami a Coca levél beszállítóit illeti, keresek egy megerősített ellátási kapcsolatot is, amely képes szállítani az Egyesült Királyságba, nem érdekel a kivonás, csak a képesség, hogy legyen néhány.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Köszönjük a link közzétételét! Én is nagyon szeretném megtalálni a kokalevél beszállítóit, akik ömlesztett formában tudnak szállítani, és már van egy a listán.
DM-en keresztül cserélhetünk némi információt, nyitott vagyok a megosztásra!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Kérjük, ne tegyen fel linkeket ok nélkül. Először adjon hozzá egy linket a linkkatalógushoz, várja meg, hogy jóváhagyjuk, majd tegyen közzé egy belső linket a könyvtárba. Így a közösség képes lesz értékelni a webhelyeket, és megérti, hogy ki megbízható és ki nem.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Megjegyezve! És elnézést kérek a szabályszegésért, azt hittem, végigolvastam a fórumszabályokat. Többé nem fordul elő.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Kérjük, ne tegyen fel linkeket ok nélkül. Először adjon hozzá egy linket a linkkatalógushoz, várja meg, hogy jóváhagyjuk, majd tegyen közzé egy belső linket a könyvtárba. Így a közösség képes lesz értékelni a webhelyeket, és megérti, hogy kik megbízhatóak és kik nem.
 
Last edited by a moderator:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Szép a link, DM, ha onnan vásárolsz és megkapod, amit megrendelsz! És hogy igazságos legyek, megszegtem ezt a szabályt, hogy jóváhagyás nélkül küldtem egy linket a linkkönyvtárba való felvételen keresztül.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
Nem tudtam, hogy így kell hozzáadni a linkeket, elnézést kérek.
 
Top