Question Jogi magasságok?

Kingoffrogs

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hé srácok, csak kíváncsi vagyok, milyen más legális kábítószerek vannak, amelyekkel még nem találkoztam. Az alábbiakban felsorolom azokat a pszichoaktív anyagokat, amelyeket az USA-ban (vagy egyes államokban) legálisan lehet birtokolni vagy fogyasztani.

Morning Glory / Hawaiian Baby Woodrose magok. (vadon termesztett, nem bolti)

Whip-its.

Benzin/festékhígító gőzök.

DXM

Benadryl.

Koffein.

Nikotin.

Alkohol.

Kratom/Mag.

Datura

Kava

Muskátli

Bétel dió

Mandragóra

Phenibut

Bufotenin varangynyalás útján

Pszilocibin gombák

Orbáncfű

Nyilvánvalóan sok, sok, sok, sok vényköteles gyógyszer.

Kihagytam valamit?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
A francba, emberek, milliónyi kombináció létezik a legális kábítószerekhez, csak a prekurzorokban vannak kis különbségek, ennyi az egész.
A tudományos folyóiratban nagyon sok mindent meg lehet piszkálni, még azt is, hogy hol vannak a különbségek, és mit kell megváltoztatni a nagyobb szelektivitás érdekében.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
de semmi sem fog változni a jó biológiai fű a jó alváshoz vagy a jó bolo kokain a jó szexhez egyszerűen tanulja meg ezt, és ne kockáztassa az életét egy rossz, egészségtelen magasságért.

ha nem tudsz leállni, akkor a beteg tesó menj terápiára, vagy ha fiatal vagy, akkor maradj az iskolában ne csinálj hülye dolgokat férfiak a legtöbb legális drogok semmit sem érnek, csak vegyél noemal jó drogokat, ha kell, és képes vagy arra, hogy jó életet élj még velük is....
és soha ne felejtsd el, hogy egy egészséges ember 1000 dolgot akar, egy beteg ember csak egyet.
 
Top