Question Csak hogy üdvözöljük

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Sziasztok együtt,

már jó ideje követem ezt a fórumot, de csak mint csendes olvasó, aki nem vett részt.
Mivel nagyon tetszik, ahogy ez a közösség fejlődött, most úgy döntöttem, hogy regisztrálok és talán aktív taggá válok.

Az anyagok szintézisében már van tapasztalatom és szívesen segítenék másoknak és magam is tanulnék.

Van egy fő téma (szerintem a legfontosabb is), amit még nem találtam egyik ismert közösségben sem, és ez a biztonságról szól, amikor vegyszereket vásárolunk egy kisebb droglaborhoz. Van egy kártyás hátterem is, így tudom, hogyan kell névtelen bankszámlát, Paypalt, postafiókot, postai továbbító szolgáltatásokat, cégeket stb. létrehozni..... Ezek segítenek fizetni és névtelenül is kapni szinte mindent, különböző szolgáltatásokon keresztül irányítva és végül megkapni pl. egy hamisított postafiókot.

Ha lenne érdeklődés erre a témára, akkor hajlandó lennék írni egy részletes Tutorial-t arról, hogy hogyan lehet hamis személyazonosságot szerezni és használni a mi célunkra... ???

Üdvözlettel,
TotalSynthesis
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Szia!

Oké, készen van.
Teljes útmutató, hogyan és hol lehet digitális és/vagy fizikai azonosítót szerezni, hogyan lehet használni online bankszámlanyitáshoz, Paypalhoz, Ebayhez stb.... És persze, hogyan adjunk le megrendeléseket, és hogyan irányítsuk őket különböző címeken keresztül, és végül dobjuk be őket egy névtelen postafiókba vagy egy átvételi helyre.

Csak néhány apró korrekción dolgozom.
Pontosan hova tegyem ki?
 

vincent

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hello
Érdekel a kártyázás, és a hamis kártyák használata banki célokra,lépjen kapcsolatba velem vissza
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Üdvözlöm :) Barátunk tavaly november óta nem volt online.

Nem tudjuk, hogy hol tartózkodik mostantól.

Ezzel együtt valószínűleg nem fogsz találni valakit, aki tud segíteni a hamis vagy lopott CC-kből való készpénzfelvételben. Általánosságban a kártyázás is szinte halott a 2fa és egyéb biztonsági funkciók miatt, amiket hol vezettek be egy ideje.
Az emberek, akik "működő" CC-ket vagy valami hasonlót kínálnak, valószínűleg átverik Önt.
 

Jonnymarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
hello,

Szükségem van néhány működő bin, amely ma dolgozik, a legtöbbjük nem dolgozik a nemzetközi kifizetésekben.

Szeretnék fizetéseket végezni Indiában és főként az USA-ban.

Van valami ötleted ?
 
Top