Question Megbízhatóak az eladók a reddit-en?

dpuis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
A cím a mondanivalómat fejezi ki.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nem bíznék meg senkiben, aki közvetlenül foglalkozik, amíg nem rendelkezik HOSSZÚ TÖRTÉNELEMMEL.
Vásároljon tőlük egy piacon letéti letéttel, hogy ne veszítsen pénzt, ha nem szállítanak.
Breaking Bad van escrow szolgáltatás minden jó elérhető a gyártókon keresztül itt.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Ne bízzon senkiben. Különösen az online eladókra.
Engem már ötször átvertek. Van néhány tipp, amit tudok adni ezzel kapcsolatban.
* Soha, de soha ne vásároljon online. Ha vásárolsz használj letéti letétet.
* szemtől szembe tranzakciók, ne adj pénzt, amíg nem ellenőrzöd a dolgokat.
Valószínűleg azt mondják, hogy elveszem a cuccot a rejtekhelyről és elhozom neked. és ők
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Sajnálom, hogy nem tudom szerkeszteni az üzenetemet. itt van a szövegem többi része.

Ne bízzon senkiben. Különösen az online eladókban.
Már 5 alkalommal átvertek és rengeteg pénzt vesztettem. Van néhány tipp, amit tudok adni ezzel kapcsolatban.
* Soha, de soha ne vásárolj online. Ha muszáj, használj letéti szolgáltatást. Valószínűleg nem akarnak letétet használni.
* szemtől szembe tranzakciók, ne adj pénzt, amíg nem ellenőrzöd a dolgokat.
- Valószínűleg azt mondják, Im fogom venni cuccot a rejtekhelyről és elhozza neked, adj pénzt most azonnal, és nem fogod látni ezt a fickót újra.
- Adhatnak neked egy táskát hamis cuccal. szagold vagy kóstold meg, mielőtt pénzt adsz.
- Ne mutasd meg a pénzed vagy a pénztárcádat, mielőtt ellenőriznéd a cuccot. ha 100%-ig biztos vagy benne, akkor add oda a pénzt.
- Néha azt mondják, hogy 60$, aztán mindig emelik az árat. soha ne hagyd, hogy ezt tegyék.

Én mindezeket tapasztaltam. Még én is azért jöttem ide, hogy találjak egy tisztességes eladót, de nem sikerült. Mert az eladók senkiben sem bíznak. Szóval neked is ezt kell tenned.

Mit tehetsz?

Próbálj meg találni valakit, aki ismer valakit, ez az egyetlen módja. Egyébként a levegőbe fog verni.
 
View previous replies…

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Igen,nem akarok diszkriminálni,az olaszok Európában jobban kedvelik a prostituáltakat,valószínűleg a saját tapasztalatom alapján
 

raporeyiz

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Haver, elrejtetted a profilodat, tudnál ajánlani nekem egy olyan szállítót, aki tr-ben szállít az lsd-hez?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Igen! Abszolút! Akárcsak azok a fekete fickók, akik Amszterdamban minden csatornahíd végén állnak! Teljesen. Fektess be Bitcoinba náluk, miközben drogot vásárolsz, ez egy üzlet!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nem. megbízhatatlan és többnyire ostoba emberek ott. Elég hülyék ahhoz, hogy átverjék azokat az embereket, akik csak szórakozni akarnak. Általában mindent, amit a reddit-en látsz a kémiával kapcsolatban (kábítószer-kereskedelemmel kapcsolatban), érdemes sóval venni. Én magam még soha nem találkoztam senkivel, akiben annyira megbíznék, hogy nagyobb összegű pénzt küldjek bármiért, legyen az drog, vegyszer vagy felszerelés azon a platformon. Ott nincs semmilyen biztosíték a pénzedre, és bárki bármit elmondhat neked.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Néha hirdetéseket teszek fel a Redditen, nem minden Reddit-beszállító csaló, jobb, ha minta megrendelésekkel kezd, mielőtt megbízik bennük.
 
Top