Question Tényleg kifizetődő saját kémiai prekurzorokat készíteni?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Úgy látom, hogy egy kémiai prekurzor előállításához sok kémiai reagensre van szükség, ezért kíváncsi vagyok, hogy megéri-e a dolog.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ez a következőkből áll. Ez a kérdés, ez a megjegyzés, ez csak olyan általános, hogy fontolóra vettem, hogy válaszolok erre a posztra, de mindenki tudja a választ. Igen. Nem. Talán. Szóval 🤔. Nem fogsz rajtakapni, hogy kloroformot veszek, és nem fogsz rajtakapni, hogy D-borkősavat csinálok... 😜
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ön szerint megéri saját magamnak lizergsavat (CAS: 82-58-6) készíteni?
A lizergsav-dietilamid (CAS: 50-37-3) kémiai szintézisének prekurzoraként van rá szükségem.
De látom, hogy ez egy nagyon bonyolult folyamat, és sok kémiai reakcióra és kémiai reagensre van szükség.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ez az első számú tényező. Elérhetőség. Vannak prekurzorok, amelyek többet érnek az aranynál, mert nem vagyok beállítva nitrogén atmoszférára vagy 10 atm-ra. Ha a nyomás. Ugyanezek a vegyszerek nem olyan értékesek annak, aki igen.
Ha semmit sem tudsz a kémiáról, akkor azok az álefedrin tabletták értékesek, de ha tudod, hogyan kell P2P-t készíteni, akkor egyáltalán nem értékesek. Fontolóra vettem a termék helyett a reagensek és prekurzorok készítésének lehetőségét, de ez sokkal több réspiac, és ez a késztermékek készítésének a profit / veszély skáláján van.
Ha nem lenne semmi más dolgom otthon, akkor valószínűleg nagy mennyiségben termesztenék élesztőt az L-pac-hoz, vagy mákot, efedrát, khatot, vagy hasonló dolgokat termesztenék.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Nem könnyebb csak vásárolni prekurzorokat Kínából, mint például a P2NP költség ugyanaz, mint a nitroetán, és kapsz prekurzor nem prekurzor, mint a nitroetán.
 
Top