Question Lehetséges-e gyógyszerész vegyésznek lenni, hol kell kezdeni / vagy megtanulni, hogyan kell jobbra vágni

plz1morechance

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szia im új ebben a csoportban im keres, hogy indítson egy laboratóriumot Kaliforniában, és volt wonderung ha annak possiable az ambiciózus tanuló, hogy amp., mdma, benzo és megtanulják, hogyan kell keverni a kábítószerek proply... példa van egy penész alprazolam hogyan tudom biztosítani, amikor vágtam, hogy 2mg rúd, hogy minden kis gabona lesz aktív van egy módja annak, hogy nedves keverjük össze az összetevőket, hogy minden bárban van 2mg
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Valószínűleg nem kellene közzétennie a helyét...
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Csak a Business costumers tesómnak. Már régóta az üzleti életben, így nehéz lesz beszélgetni valaki trükkös anélkül, hogy tudnám ahahaha
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Szia, sajnálom, hogy nem tudom a választ you.just akartam mondani im ugyanabban a helyzetben here.I van elismerés az emberek, akik hajt, hogy tanulni, remélem, hogy elérje a célját.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
  1. https://www.lfatabletpresses.com/ready-mix-firmapress (Nem adalék ez egyszerűen csak valami, amit sok ember, akit ismerek, használ a személyes projektjeikhez) ez egy meglehetősen jó kombinációja a dolgoknak, ami a tablettákat nagyon következetesen teszi ki. Használhat mikrokristályos cellulózt is a kevésbé optimális eredményekhez, de alacsonyabb áron. Ez jó lenne a tesztfutásodhoz.


  2. Mérjen ki egy adott mennyiségű (mondjuk 50 gramm) keveréket, és nyomja meg (wdym vágott, a rudakat tablettás présekkel nyomják, nem vágják), amíg semmi nem marad.
  3. Mérje ki az összes előállított tablettát, és ossza el a tabletták számával. Most már tudod, hogy mennyit nyom egy rúd, és mennyi vész el a préselés során.
  4. Most egyszerűen kivonja a hatóanyag (azaz az Alp) súlyát a rúd súlyából.
  5. Szorozza meg a tabletták számával
  6. Levonjuk a kiindulási keverék mennyiségéből
  7. Most már tudod, hogy mennyit kell mindegyikből a tálba tenni.
  8. Használjon szilikon spatulát a tál oldalának ütögetéséhez és keveréséhez.
  9. Ezt legalább 15 percig végezze
  10. Töltse bele a keveréket és nyomja meg


És igen, tisztában vagyok vele, hogy ezt könnyebben is meg lehetne csinálni, de szándékosan itt a lehető legegyszerűbbé tettem.

Hogy válaszoljak a kérdésed többi részére: Tanulja meg, hogyan kell elvégezni a DMT extrakcióját. Ezután tanulja meg, hogyan készítsen Changa & DMT vape juice-t. Ha ezzel megvagy, tanuld meg, hogyan kell GHB-t készíteni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,739
Points
113
Deals
1

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Megkérdezte, hogyan lehet gyógyszerész-kémikusnak tanulni, és mivel nagyon keveset tud, ezt javasoltam kiindulási pontként.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Az amfoszulfáttal kezdtem, de sok órát töltöttem azzal, hogy mindent elolvastam, amit csak tudtam a titkos kémiáról.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Ha azt szeretné tudni, hogyan kell szintetizálni a gyógyszerek kezdje szerves kémia könyvek kezdőknek,tanulni, mint tanulni, mint tanulni, és akkor mindent tudni fogsz, amire szükséged van,olvasni bbgate,beszélni tapasztaltabb vegyészek,olvasni más fórumok és reddit,talán ródium archívum erowid de legyen óvatos ezekkel szintézis tegye ott
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
A Chem.Libretexts.Org oldalon található egy ingyenes tanfolyam, amelyet saját tempójában végigjárhat. A tanfolyam elvégzése sok olyan hiányosságot pótol, amelyek csak a gyógyszerreakciók elemzéséből adódnak.
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hello van e kérdésem van 1 kg bmk 5449-7-1 porom hogyan tudok p2p-t készíteni itt valaki segít nekem kérem? Köszönöm
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Használja a fórum keresési funkcióját, nem olyan nehéz, mint amilyennek hangzik
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kérdés lehet e refluxcondser készíteni magamnak, így igen, hogyan tudom elkészíteni köszönöm már
 
Top