Az 5cl már betiltották Kínában ?

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Remélem, minden rendben van a közelmúltban a szállítóm, aki nagyon megbízhatóan küldött nekem 5cl port, azt mondta, hogy szigorú vám- és határőrizet van, és türelmesnek kellett lennem, ez már több mint 3 hete tart, most már egy mintát helyeztem el. rendelés egy új supperrel, aki azt mondta, hogy azonnal el tudja küldeni, de 2 héttel később ott most azt mondja, hogy ugyanaz a gyár nem tud küldeni a szigorú határőrizet miatt.



Kérem valaki megerősíti, ha ez tris valaki másnak is van ugyanez.probléma, hogy 5cl .
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Az ellenőrzések Kínában most nagyon szigorúak, nem hiszem, hogy megkapja az árut, az 5cl tiltott termék Kínában, nem legális, és senki sem vállalja a kockázatot ezért a kis pénzért.
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Rövid távú vizsgálatok . Voltak beszállítóim, akik elküldték az előző hónapokban, de aallure azt mondja, hogy jelenleg türelmesnek kell lennie.
 

siradbb

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
a szintetikus kannabinoidok nyersanyaga és a végtermék előállításához szükséges tartozékok Kínából küldhetőek.
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Minden beszállító, akivel beszéltem, szokás szerint elküldte ebben a pillanatban
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
A nyersanyagok nem tiltottak
 

jellycatti

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 13, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Igen, az 5cl nyersanyagok jelenleg is küldhetők.
 
Top