Imidazenil CAS151271-08-8

bourn

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok!
Szeretném felhívni a figyelmet egy olyan vegyületre, amely szó szerint képes segíteni olyan sokak szenvedésén, akik megpróbálnak leszokni a benzókról vagy szorongásban szenvednek.
Valakinek tényleg csak fel kellene szállnia a szekérre és szintetizálni ezt, az összetevők nem olcsóak, de a kereslet csillagászati lenne, amint a szó kitudódik, hogy valaki ezt árulja.

Szó szerint aranybánya, valamint annyi szenvedés megmentése / megelőzése, amit első kézből mondhatok, az egyetlen online beszállító nemrég teljesen leállt az értékesítéssel, és mint valaki, aki gyengítő szorongásban szenved, és évekig rendkívül nagy dózisú benzóhasználaton ment keresztül a tolerancia miatt, hogy érdemes legyen élni, nem tudom eléggé hangsúlyozni, hogy ez a vegyület a benzó összes előnyével rendelkezik, anélkül, hogy függőséget okozna, és valójában megfordítja a rendszeres benzo-nyugtatást, mivel ez nem benzó, hanem a teljesen ellentétes oldalról, mint a Flumazenil, amelyet a benzómegvonás kezelésére és a felszabályozás segítésére használnak.

Nem ismerem a szintézis folyamatát, de valaki, aki ismeri és érdeklődött az előállítása iránt, azt mondta, hogy szüksége van ezekre a vegyületekre (néhány már meglévő vegyület mellett) , sajnálom, nem vagyok jártas a szintézisben, mivel eddig csak segítettem és részt vettem a 2C-B előállításában..

Azt mondta, hogy erre van szüksége

bcl3 xilolban 1M 5L
2-brombenzonitril 1 kg
4-fluoroanilin 1 kg
Néhány prekurzor, amit nem tudok megvenni és magam fogom megcsinálni (mérgező, katonai mérgek szintézisére használják)
Az előállításukhoz szükségem van
Glicin etil-észter 2 kg
Dietilfoszfit 1 kg


Ez a vegyület szó szerint életmentő mindenkinek, aki benzókon van vagy szorong, mindenféle negatívum nélkül. És nagyon jövedelmező lenne bárki számára, aki készítene belőle, és ráadásul mindenhol legális, szóval... ahogy mondtam - aranybánya és valami, ami emberek millióinak szenvedését enyhítené, remélem, nem rossz helyre írtam.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Lehet, hogy van 2x100 mL BCl3 ampullám raktáron, és nem tudom elképzelni, hogy mire használhatnám őket. Ez egy veszélyes mennyiség, amelyhez folyékony nitrogénre van szükség, hogy az ampullákat felbontás előtt lefagyasszák, 25 ml-t tudok, hogy a HCl-gőzök magasabbak legyenek, mint egy 3 emeletes épület. Ezt át lehet küldeni, de csak az EU-ban, mivel nem tudom, hogyan lehet ezt máshová küldeni. Ezt a vegyületet, amelyet be akar szerezni, óvatosan kell kezelni, mivel a véletlen expozíció súlyos szorongást és hallgatólagosan a paranoiás következményekkel járhat, nem mintha ez illegális lenne, de a laboratóriuma lehet, hogy az.
 
Top