Question azonosítani a kokain vágására szolgáló keveréket

searchingofamix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hello tud valaki segíteni nekem azonosítani 5 különböző anyag van a kokain keveréséhez
A szállítóm soha nem mondta meg, hogy mi az, és most már nincs többé.
Köszönöm.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Miből indulunk ki, nincsenek képek vagy leírások. Nincs semmi. A kokainban található 5 gyakori hamisítóanyag a következő;
-Bórsav. Gyöngyházfényű és fehér lenne.
-koffein. Gondolom, keserű és fehér.
-fenacetin. Már nem is emlékszem mi az, de azt tudom, hogy láttam, hogy gyakran előfordul. A kokainban található.
- Benzokain, lidokain, tetrakain ECT, elzsibbasztja a szádat. Az emberek azt hiszik, hogy ebben a kokainhoz hasonlít, de akik ismerik, tudják, hogy a kokainnak 30 másodpercbe telik, hogy elzsibbassza a szádat, ezek a helyi érzéstelenítők pedig 10-15 másodperc alatt hatnak.
-Paracetamol , a paracetamol másik neve, például Tylenol. Csak annyit tudok mondani, hogy 100-szor láttam már ilyenről beszámolni az elemzésekben.
-levamisol. Ló féregtelenítő szer. Aminorexre és amfetaminra bomlik le, 2 stimuláns. Elüszkösödhet a füled és a lábad, és borzasztóan elbaszhat.
-metamfetamin. Errefelé gyakori, ha valaki azt mondja, hogy nagyon jó kokainja van, az azt jelenti, hogy metamfetamin van benne. Nem csodálkoznak, hogy nincs eufória, és 6 órán keresztül betépnek tőle. Az emberek errefelé hülyék.

Bánj úgy az emberekkel, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak, és ne tegyél bele semmi ilyesmit. Csak kérjetek annyi pénzt, amennyit a legjobb termékért akartok. Inkább fizetek 200 $/g jó kokainért, mint 70 $/g szemétért, amiben 5 vagy többféle szemét van. Ahogy mindenki más is.
 
Top